Kameralne biuro blisko metra

Warszawa, Wola, Hrubieszowska

1 736 eur

16 eur/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
112,00 m2
Piętro
1
Numer oferty
26102/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
24,00
Czynsz m2
15,50 EUR
Min. okres najmu (lata)
3
Parking naziemny - miejsce
500 PLN
Parking podziemny - miejsce
140 EUR

Rok budowy
2006
Pow. biurowa netto
2 350 m2
Pow. typowego piętra
390 m2
Współ. pow. wspól. (%)
7,60 %
Kondygnacje naziemne
6
Winda
Współ. miejsc parking.
60,00

Budynek

Rodzaj budynku
Biurowiec

Opis

Do wynajęcia  kompaktowe biuro, położone na 1 piętrze kameralnego,  budynku biurowego tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Podział  powierzchni:

  • 3 gabinety,
  • mały open space,
  • kuchnia,
  • 2 toalety.

prestiżowa lokalizacja na Bliskiej Woli – doskonała komunikacja i dostęp do usług
Profesjonalne otoczenie biznesowe.
Biuro idealnie sprawdzi się dla startupów, firm projektowych, ceniących sobie kameralną atmosferę budynku z łatwą dostępnością do infrastruktury biznesowej.

Budynek

Obiekt oferuje kameralne powierzchnie biurowe do wynajęcia w niestandardowym wykończeniu w bardzo charakterystycznym loftowym stylu. W okolicach liczne budynki biurowe, kafejki i sklepy.

Biurowiec usytuowany na cichej i spokojnej uliczce na granicy Centrum i Woli, jednocześnie z łatwym dostępem do głównych arterii ulic Towarowej, Prostej i Kasprzaka zapewniających szybki dojazd (ok. 15 min) do Lotniska im. Fryderyka Chopina jak i (ok. 7 min) dojazd do Centrum Warszawy. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu stacji metra Rondo Daszyńskiego istnieje możliwość szybkiego dojazdu do Biurowca z Centrum Warszawy komunikacją miejską.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Agata Kozłowska

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Biuro przy stacji Metra Rondo Daszyńskiego
Warszawa, Wola , Hrubieszowska
17 571 zł

66 zł/m2

268 m2

0%
Biuro przy Stacji Metra
Warszawa, Wola , Prosta
19 334 zł

81 zł/m2

240 m2

0%
Biuro tuz przy Metrze
Warszawa, Wola , Prosta
38 592 zł

78 zł/m2

492 m2

0%
Biuro przy Rondzie Daszyńskiego
Warszawa, Wola , ul. Przyokopowa
82 535 zł

85 zł/m2

971 m2

0%
Biuro - Metro Rondo Daszyńskiego
Warszawa, Wola , ul. Przyokopowa
36 624 zł

96 zł/m2

383 m2

1/5