Biuro 182 mkw ul. Żurawia

Warszawa, Śródmieście, Żurawia

2 912 eur

16 eur/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
182,00 m2
Piętro
3
Numer oferty
25754/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
7,00
Czynsz m2
16,00 EUR
Min. okres najmu (lata)
1

Rok budowy
1882
Pow. biurowa netto
1 440 m2
Pow. typowego piętra
480 m2
Kondygnacje naziemne
4
Kondygnacje podziemne
1
Winda
Dostępne w budynku
brak

Budynek

Rodzaj budynku
Kamienica

Opis

Biuro 182 mkw na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Żurawiej.

Powierzchnia jest podzielona na gabinety, z w własną kuchnią.

Budynek

Reprezentacyjna kamienica biurowa zlokalizowana w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja ( liczne linie autobusowe, tramwajowe i stacja metra zapewnia doskonały dojazd, natomiast kamienica zapewnia swoim najemcom wygodne biura i komfortowe warunki pracy.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Dzięciołowska

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Biuro 185 mkw ul. Zurawia
Warszawa, Śródmieście , Żurawia
12 580 zł

68 zł/m2

185 m2

0%
Parter biurowy z bezpośrednim wejściem
Warszawa, Śródmieście , Marszałkowska
17 850 zł

71 zł/m2

250 m2

0%
Marszałkowska- biurowiec
Warszawa, Śródmieście , Hoża
44 170 zł

81 zł/m2

547 m2

Samodzielne piętro stylowa kamienica.
Warszawa, Śródmieście , Wilcza
25 673 zł

79 zł/m2

326 m2

0%
Samodzielny moduł w budynku Biurowym
Warszawa, Śródmieście , Nowogrodzka
12 754 zł

68 zł/m2

188 m2

1/7