Prestizowy adres na biuro, Kancelarię

Warszawa, Śródmieście, Wspólna

1 030 268 eur

10 900 eur/m2

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
94,52 m2
Piętro
0
Numer oferty
26100/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
14,00
Czynsz m2
10 900,00 EUR
Min. okres najmu (lata)
2

Rok budowy
1910
Pow. biurowa netto
3 000 m2
Pow. typowego piętra
400 m2
Kondygnacje naziemne
6
Kondygnacje podziemne
1
Winda
Dostępne w budynku
restauracja

Opis

Śródmieście Południowe/Marszałkowska. W sąsiedztwie sąd, ministerstwa, budynki biurowe. Stylowa kamienica biurowa, po odrestaurowaniu.

Samodzielny lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy.

  • 5 pokoi biurowych,
  • kuchenka biurowa,
  • recepcja
  • WC.

W lokalu jest sieć komputerowa- gotowa do rozpoczęcia pracy.

Zapraszam na prezentację.

Budynek

Przedwojenna, odrestaurowana kamienica biurowa położona w Śródmieściu, tuż obok ul. Marszałkowskiej. Budynek po remoncie kapitalnym, nowa elewacja, wymienione windy i wszystkie instalacje. W hallu na parterze recepcja ze stanowiskiem ochrony. W budynku siedzibę ma wiele firm i kancelarii prawnych. W sąsiedztwie budynki ministerstw i instytucji państwowych.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Dzięciołowska

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Marszałkowska- biurowiec
Warszawa, Śródmieście , Hoża
44 170 zł

81 zł/m2

547 m2

0%
Eleganckie biuro w Centrum
Warszawa, Śródmieście , Skorupki Ignacego Jana ks.
25 258 zł

98 zł/m2

259 m2

0%
Biurowiec - Plac Konstytucji
Warszawa, Śródmieście , Skorupki Ignacego Jana ks.
19 430 zł

100 zł/m2

195 m2

0%
Parter biurowy z bezpośrednim wejściem
Warszawa, Śródmieście , Marszałkowska
17 850 zł

71 zł/m2

250 m2

0%
Gabinetowy moduł biurowy. Metro Centrum
Warszawa, Śródmieście , ul. Żurawia
11 250 zł

75 zł/m2

150 m2

1/1