221m biuro na Powiślu
Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Ludna
14 300 zł
65 zł/m2
0% PROWIZJI
Powierzchnia biurowa na wynajem
Podstawowe
Powierzchnia
220,00 m2
Piętro
5
Numer oferty
26088/PBW/MAX
Warunki handlowe
Koszty eksploatacyjne m2
34,00
Czynsz m2
65,00 PLN
Min. okres najmu (lata)
1
Parking podziemny - miejsce
600 PLN
Rok budowy
1998
Pow. biurowa netto
8 800 m2
Pow. typowego piętra
1 200 m2
Współ. pow. wspól. (%)
15,00 %
Kondygnacje naziemne
9
Kondygnacje podziemne
3
Winda
Dostępne w budynku
restauracja
Opis
Budynek
Budynek biurowy położony w Śródmieściu, na Powiślu, bezpośrednio przy Wisłostradzie. Doskonała lokalizacja biurowca pozwala najemcom w krótkim czasie dojechać zarówno z północnej jak i z południowej części Warszawy. Dodatkowym atutem jest bliskość stacji metra Powiśle. Z budynku rozciąga się widok na całą panoramę Warszawy, w tym na Stadion Narodowy, znajdujący się po drugiej stronie Wisły. W bliskim sąsiedztwie mieszczą się sklepy, restauracje, punkty usługowe.
Lokalizacja
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona
Zapraszamy do kontaktu