biuro 44 m2 w śródmieściu

Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka

3 344 zł

76 zł/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
3
Numer oferty
26113/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
35,00
Czynsz m2
76,00 PLN
Min. okres najmu (lata)
3

Rok budowy
1927
Pow. biurowa netto
7 800 m2
Pow. typowego piętra
1 500 m2
Współ. pow. wspól. (%)
10,00 %
Kondygnacje naziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Winda

Opis

Do wynajęcia klimatyczne biuro o powierzchni 44 m², usytuowane w pięknej, zabytkowej kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej. Lokal idealnie sprawdzi się na działalność biurową, kancelarię, pracownię lub siedzibę firmy.
Biuro składa się z dwóch funkcjonalnych pomieszczeń, które zapewniają komfortowe warunki pracy oraz możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni.
Do dyspozycji najemców pozostają:
>aneks kuchenny w częściach wspólnych,
>toalety w częściach wspólnych,
>klimatyzacja,
>otwierane okna,
>światłowód.

Atutem nieruchomości jest prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta oraz wyjątkowy charakter zabytkowej kamienicy.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji lokalu.

Budynek

Reprezentacyjna kamienica biurowa położona w centrum Warszawy. Eleganckie, klimatyczne wnętrza, zapewniają najemcom komfortowe warunki oraz miłą i przyjemną atmosferę do pracy.

Liczne linie autobusowe, tramwajowe i stacja metra zapewniają doskonały dojazd.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Małgorzata Banaszyńska

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Funkcjonalna powierzchnia biurowa 440 m²
Warszawa, Śródmieście , Nowogrodzka
28 600 zł

65 zł/m2

440 m2

Moduł biurowy w prestiżowej kamienicy – centrum
Warszawa, Śródmieście , Nowogrodzka
12 128 zł

75 zł/m2

162 m2

Kameralne biuro przy Nowogrodzkiej
Warszawa, Śródmieście , Nowogrodzka
4 180 zł

76 zł/m2

55 m2

Biuro w centrum miasta
Warszawa, Śródmieście , Nowogrodzka
7 752 zł

76 zł/m2

102 m2

0%
Samodzielny moduł w budynku Biurowym
Warszawa, Śródmieście , Nowogrodzka
12 754 zł

68 zł/m2

188 m2

1/4