86 m2 w odrestaurowanej kamienicy

Warszawa, Śródmieście, Al. Jerozolimskie

7 310 zł

85 zł/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
3
Numer oferty
26078/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
25,00
Czynsz m2
85,00 PLN
Min. okres najmu (lata)
3

Rok budowy
1893
Pow. biurowa netto
3 600 m2
Pow. typowego piętra
720 m2
Kondygnacje naziemne
6
Kondygnacje podziemne
1
Winda
Dostępne w budynku
brak

Budynek

Rodzaj budynku
Biurowiec

Opis

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 86 m², zlokalizowane w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się w prestiżowym Centralnym Obszarze Biznesu, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Dmowskiego.
Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej.
Powierzchnia biurowa obejmuje wysokie, przestronne i bardzo dobrze doświetlone pokoje, które zapewniają komfortowe warunki pracy oraz możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni.
Do dyspozycji najemców:
>reprezentacyjny hall wejściowy,
>recepcja ze stanowiskiem ochrony,
>możliwość wynajmu sali konferencyjnej o powierzchni 45 m² na godziny lub dni,

To idealna propozycja dla firm poszukujących prestiżowej siedziby w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do kluczowych punktów miasta.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia prezentacji powierzchni.

Budynek

Zabytkowa, odrestaurowana kamienica biurowa, mieszcząca się w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja w Centralnym Obszarze Biznesu, przy Rondzie Dmowskiego. Doskonała komunikacja miejska, blisko dwie linie metra, Dworzec Centralny, centra handlowe, urzędy. Na parterze hall i recepcja ze stanowiskiem ochrony. Pokoje biurowe są wysokie i bardzo dobrze doświetlone. Część pokoi ma klimatyzację. W budynku jest dostępna sala konferencyjna 45 m2 z możliwością wynajmu na dni lub godziny. Miejsca parkingowe naziemne w strefie parkomatów.

Lokalizacja

Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu znajdują się:
- dwie linie metra,
- Dworzec Centralny,
- liczne przystanki tramwajowe i autobusowe,
- centra handlowe,
- urzędy i instytucje biznesowe.
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Małgorzata Banaszyńska

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
260 m2 w odrestaurowanej kamienicy
Warszawa, Śródmieście , Al. Jerozolimskie
22 100 zł

85 zł/m2

260 m2

Powierzchnia biurowa 547 m² w Centrum
Warszawa, Śródmieście , Al. Jerozolimskie
46 495 zł

85 zł/m2

547 m2

0%
Powierzchnia biurowa 423 m² w Centrum
Warszawa, Śródmieście , Al. Jerozolimskie
35 955 zł

85 zł/m2

423 m2

Funkcjonalna powierzchnia biurowa 440 m²
Warszawa, Śródmieście , Nowogrodzka
28 600 zł

65 zł/m2

440 m2

Moduł biurowy w prestiżowej kamienicy – centrum
Warszawa, Śródmieście , Nowogrodzka
12 128 zł

75 zł/m2

162 m2

1/4