Moduł biurowy na pradze Południe

Warszawa, Praga-Południe, Płowiecka

4 675 zł

55 zł/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
85,00 m2
Piętro
1
Numer oferty
25855/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
15,00
Czynsz m2
55,00 PLN
Min. okres najmu (lata)
1
Parking naziemny - miejsce
150 PLN
Parking podziemny - miejsce
250 PLN

Rok budowy
2002
Pow. biurowa netto
5 700 m2
Pow. typowego piętra
1 400 m2
Współ. pow. wspól. (%)
8,00 %
Kondygnacje naziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Winda
Dostępne w budynku
bankomat, kantyna, kawiarnia
Współ. miejsc parking.
48,00

Budynek

Rodzaj budynku
Biurowiec

Opis

Moduł biurowy o powierzchni 85 m2 brutto.

Moduł składa się z powierzchni otwartej i małego magazynku.

 Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych.

Budynek

Biurowiec znajduje się na Pradze Południe w pobliżu Trasy i Mostu Siekierkowskiego oraz ulic Ostrobramskiej, Grochowskiej i Płowieckiej. Lokalizacja umożliwia sprawną komunikację ze wszystkimi częściami Warszawy, także komunikację miejską (autobusy, tramwaje, kolej podmiejska). Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje 15 min., a na lotnisko Okęcie 25 min.
To 6-kondygnacyjny budynek oferujący do wynajęcia około 5 700 m2 powierzchni biurowej. Ponadto budynek zapewnia 67 podziemnych i 58 naziemnych miejsc parkingowych. W standardzie wykończeń budynku znajdują się m.in.: klimatyzacja, podwieszane sufity, całodobowa ochrona oraz czujniki dymu.Zapraszam do kontaktu i na prezentacje obiektu.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Tadeusz Wójcicki

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Biuro na Pradze Południe
Warszawa, Praga-Południe , Płowiecka
5 200 zł

65 zł/m2

80 m2

Oferta najmu powierzchni biurowej – ul. Płowiecka
Warszawa, Praga-Południe , ul. Płowiecka
17 467 zł

85 zł/m2

205 m2

0%
Praga Południe biuro 200 mkw
Warszawa, Praga-Południe , Marsa
10 400 zł

52 zł/m2

200 m2

0%
Biuro na Gocławku - 8 gabinetów
Warszawa, Praga-Południe , Marsa
10 400 zł

52 zł/m2

200 m2

0%
Biuro 56 mkw ul. Ostrobramska
Warszawa, Praga-Południe , ul. Ostrobramska
3 583 zł

55 zł/m2

65 m2

1/2