Lokal usługowy

Warszawa, Praga-Południe, Al. Stanów Zjednoczonych

9 200 zł

100 zł/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
0
Numer oferty
26126/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
30,00
Czynsz m2
100,00 PLN
Min. okres najmu (lata)
3
Parking podziemny - miejsce
300 PLN

Rok budowy
2016
Pow. biurowa netto
14 000 m2
Pow. typowego piętra
1 600 m2
Współ. pow. wspól. (%)
5,00 %
Kondygnacje naziemne
14
Kondygnacje podziemne
1
Winda
Dostępne w budynku
kiosk, restauracja
Współ. miejsc parking.
100,00

Budynek

Rodzaj budynku
Biurowiec

Opis

Lokal usługowy o powierzchni 92 m², położony na parterze budynku, z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.

Przestrzeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i może zostać dostosowana do różnych rodzajów działalności — usługowej, biurowej, handlowej.

Budynek

14-kondygnacyjny, nowoczesny budynek biurowy położony na Pradze Południe.

Zapraszam do kontaktu i na prezentacje obiektu.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Tadeusz Wójcicki

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Nowoczesny moduł biurowy na Prodze Południe
Warszawa, Praga-Południe , Grenadierów
12 750 zł

85 zł/m2

150 m2

0%
Małe buro Rondo Wiatraczna
Warszawa, Praga-Południe , al. Aleja Jerzego Waszyngtona
2 079 zł

77 zł/m2

27 m2

0%
Biuro przy Rondzie Wiatraczna 175 mkw
Warszawa, Praga-Południe , al. Aleja Jerzego Waszyngtona
14 000 zł

80 zł/m2

175 m2

0%
Moduł biurowy na Pradze Południe
Warszawa, Praga-Południe , ul. Ostrobramska
17 317 zł

61 zł/m2

283 m2

0%
Moduł biurowy na Grochowie
Warszawa, Praga-Południe , zamieniecka
4 120 zł

40 zł/m2

103 m2

1/2