Biuro na 10 piętrze od "zaraz".

Warszawa, Mokotów, Marynarska

2 074 eur

17 eur/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
122,00 m2
Piętro
10
Numer oferty
26123/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
31,00
Czynsz m2
17,00 EUR
Min. okres najmu (lata)
3
Parking podziemny - miejsce
90 EUR

Rok budowy
2010
Pow. biurowa netto
38 950 m2
Pow. typowego piętra
4 100 m2
Współ. pow. wspól. (%)
6,51 %
Kondygnacje naziemne
11
Kondygnacje podziemne
3
Winda
Dostępne w budynku
bankomat, centrum konferen., fitness, parking dla rowerów, pralnia, restauracja
Współ. miejsc parking.
30,00

Budynek

Rodzaj budynku
Biurowiec

Opis

Biuro w bardzo dobrym standardzie od "zaraz".

Powierzchnia ma układ zgodnie załączonego rzutu:

  • miejsce na recepcję,
  • dwa pokoi (po około 7 mkw),
  • budka telefoniczna (focus room),
  • open space,
  • aneks kuchenny,
  • WC.

Dostępne są miejsca parkingowe dla najemców i gości budynku.

Zapraszam do obejrzenia dostępnych powierzchni.

Budynek

Mokotów - Służewiec - to biznesowa dzielnica miasta. Lokalizacja na przecięciu czterech głównych arterii: ul. Marynarskiej, ul. Rzymowskiego, al. Wilanowskiej i ul. Wołoskiej. Biurowiec w standardzie klasy A oferujący 39000 mkw. powierzchnia całego piętra to 4100 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt posiada oryginalny design łączący nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Budynek charakteryzuje szklana elewacja i oryginalny kształt co wyróżnia go spośród otoczenia. Biurowiec oferuje wysokiej jakości powierzchnie biurowe i elastyczne możliwości aranżacyjne ale także szeroką i dopasowaną do indywidualnych potrzeb ofertę usług: fitness, restauracja, kawiarnia, myjnia. Parking oferuje 1225 miejsc, 60 miejsc dla gości.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Yurii Bukhtii

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Powierzchnia biurowa w biurowcu klasy A
Warszawa, Mokotów , Marynarska
79 305 zł

68 zł/m2

1 169 m2

0%
Powierzchnia na 7piętrze w biurowcu.
Warszawa, Mokotów , Marynarska
63 214 zł

72 zł/m2

877 m2

0%
Powierzchnia biurowa dostępna od "zaraz".
Warszawa, Mokotów , Marynarska
14 993 zł

72 zł/m2

208 m2

0%
Biuro na 10 piętrze. Dostęp do tarasu.
Warszawa, Mokotów , Marynarska
13 088 zł

72 zł/m2

182 m2

0%
Reprezentacyjna powierzchnia biurowa.
Warszawa, Mokotów , Marynarska
50 590 zł

67 zł/m2

754 m2

1/6