dwupokojowe biuro 38m2

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Grażyny

2 660 zł

70 zł/m2

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
2
Numer oferty
26112/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
10,00
Czynsz m2
70,00 PLN

Rok budowy
1960
Pow. biurowa netto
20 m2
Pow. typowego piętra
200 m2
Kondygnacje naziemne
4
Kondygnacje podziemne
1

Opis

Powierzchnia biurowa składająca się z 2 przejściowych pomieszczeń.

Budynek

• Ekonomiczne, niewielkie biura w biurowcu na Górnym Mokotowie
• Doskonałe miejsce na siedzibę małej firmy, biuro dla pracowników
• W okolicy liczne urzędy, firmy usługowe, sklepy, restauracje
• Na parterze recepcja 
Zaplecze konferencyjne – możliwość wynajęcia sal konferencyjnych o zróżnicowanej pow. na godz. w cenie 70-350 zł/godzina. Możliwość wynajęcia sprzętu multimedialnego.
• Zaplecze hotelowe – możliwość wynajęcia pokoi hotelowych dla gości i kontrahentów na terenie inwestycji.
• Bufet dla najemców i gości
• Zróżnicowana konfiguracja dostępnych powierzchni
Standard powierzchni: otwierane okna, wykładzina, okablowanie telefoniczne i elektryczne, całodobowa ochrona, WC na pow. wspólnych
• Dogodny dojazd komunikacją miejską – tramwaj, autobus, 10 min do stacji Metro Racławicka

Warszawa, Mokotów , Grażyny
5 775 zł

75 zł/m2

77 m2

4 350 zł

75 zł/m2

58 m2

0%
Biuro na Starym Mokotowie
Warszawa, Mokotów , Olesińska
1 659 zł

79 zł/m2

21 m2

0%
Biuro na Starym Mokotowie
Warszawa, Mokotów , Olesińska
2 146 zł

74 zł/m2

29 m2

0%
Ciekawe biuro 93 m2 z tarasem - Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Wiśniowa
5 394 zł

58 zł/m2

93 m2

1/3