Segment biurowy do wynajęcia Ursynów

Warszawa, Ursynów, Natolin, Nowoursynowska

7 900 zł

35 zł/m2

Obiekt biurowy na wynajem

Informacje o budynku

Rok budowy
2000
Kondygnacje naziemne
3
Kondygnacje podziemne
1
Winda
Certyf. zielonego budynku
nie

Podstawowe

Powierzchnia
225,00 m2
Numer oferty
3568/OBW/MAX

Warunki handlowe

Cena miejsca parkingowego podziemnego
ZAPYTAJ O CENĘ
Koszty eksploatacyjne m2
10,00
Min. okres najmu (lata)
1

Parking naziemny
2
Parking podziemny
1

Czynsz zawiera:

Woda
Ogrzewanie
Prąd
Gaz

Opis

Do wynajęcia segment o powierzchni 225 m2 na zamkniętym osiedlu na Ursynowie.

Segment to przyziemie, parter i dwa piętra do wykorzystania na cele biurowe i magazynowe.

Przyziemie: 

garaż na 3 samochody ( można wykorzystać na magazyn ), WC, pomieszczenia gospodarcze.

Parter:
open space z wyjściem na mały taras i ogród
aneks kuchenny
miejsce na recepcję
toaleta

I piętro:
jeden duży pokój z klimatyzacją
2 mniejsze pokoje z balkonem
łazienka

Poddasze:

open space
pokój z klimatyzacją
łazienka

Rozprowadzone okablowanie komputerowe, światłowód.
Przed budynkiem jedno miejsce parkingowe + zjazd do garażu i garaż.
Możliwość wynajęcia płatnych miejsc parkingowych od spółdzielni na terenie osiedla.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Szymańska

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

19 000 zł

53 zł/m2

360 m2

22 000 zł

49 zł/m2

447 m2

Obiekt na działalność medyczną lub oświatową
Warszawa, Praga-Południe , Bora Komorowskiego
40 000 zł

67 zł/m2

600 m2

Obiekt na na Saskiej Kępie
Warszawa, Praga-Południe
28 000 zł

32 zł/m2

865 m2

Willa miejska Saska Kępa
Warszawa, Praga-Południe , SASKA KĘPA
41 000 zł

60 zł/m2

687 m2

1/12