Lokal biurowy w doskonałej lokalizacji

Warszawa, Wola, al. Aleja Jana Pawła II

1 970 000 zł

17 748 zł/m2

TYLKO U NAS

Lokal handlowy na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
111,00 m2
Liczba pomieszczeń
7
Cena m2
17 747,74 PLN
Rynek Pierwotny
Stan lokalu
Bardzo dobry
Piętro
3
Liczba pięter
14
Witryna
Wejście
Z klatki schodowej
Numer oferty
1827/LHS/MAX

Liczba osobnych toalet
2
Wysokość pomieszczeń
300 cm

Miejsca parkingowe

Parking podziemny
2

Cena za

Parking podziemny
120 000 PLN

Budynek

Rok budowy
1999

Opis

Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II – 110,5 m² | Doskonała lokalizacja

Na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowo–apartamentowym przy Al. Jana Pawła II – w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta.

Lokal składa się z pięciu pomieszczeń (w tym dwóch otwartych powierzchni), które dają szerokie możliwości aranżacyjne i pozwalają dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb firmy. Dodatkowym atutem jest udział w przestronnym holu o powierzchni 38,9 m² (14,9 m² udziału) z możliwością zaadaptowania tej przestrzeni do wyłącznego użytku, np. na recepcję, poczekalnię lub dodatkową strefę pracy.

W lokalu znajdują się również:

  • recepcja,
  • aneks kuchenny,
  • dwie toalety.

Powierzchnia utrzymana jest w dobrym standardzie wykończenia, co pozwala na szybkie rozpoczęcie działalności bez konieczności ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych.

Do lokalu przynależy także podwójne miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie 120 000 PLN, co stanowi duży atut w tej części miasta.

Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej.

Lokalizacja i komunikacja:
Nieruchomość wyróżnia się doskonałą dostępnością komunikacyjną – w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra Dworzec Gdański. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska, liczne punkty usługowe i gastronomiczne, a także centrum handlowe Arkadia.
Dodatkowym atutem jest bliskość Starego Miasta – zaledwie około 10 minut.

To idealna propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej i dobrze skomunikowanej przestrzeni biurowej w centralnej części miasta.

Budynek

Budynek apartamentowy z częścią biurowo - usługową położony na Muranowie.

Warszawa, Wola , al. Aleja Jana Pawła II
1 280 000 zł

13 913 zł/m2

92 m2

5 pokoi

0%
Lokal z witrynami od ul. Jana Pawła II.
Warszawa, Śródmieście , al. Aleja Jana Pawła II
8 400 000 zł

20 173 zł/m2

416 m2

5 pokoi

Lokal ścisłe centrum, ul. Złota
Warszawa, Wola , ul. Złota
4 500 000 zł

36 000 zł/m2

125 m2

4 pokoje

Bardzo duży Lokal w Śródmieściu z Najemcą
Warszawa, Śródmieście , Śródmieście
22 100 000 zł

28 436 zł/m2

777 m2

12 pokoi

Tylko u nas
Lokal usługowy na Ochocie Filtrowa
Warszawa, Ochota , ul. Filtrowa
345 000 zł

10 866 zł/m2

32 m2

2 pokoje

1/9