Mokotów, front, witryny

Warszawa, Mokotów, Wołoska

3 153 000 zł

25 931 zł/m2

0% PROWIZJI

Lokal handlowy na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
121,59 m2
Liczba pomieszczeń
2
Cena m2
25 931,40 PLN
Rynek Pierwotny
Stan lokalu
Deweloperski
Piętro
0
Liczba pięter
8
Witryna
Wejście
Z ulicy
Numer oferty
1790/LHS/MAX

Liczba osobnych toalet
1
Wysokość pomieszczeń
370 cm

Budynek

Rok budowy
2025

Opis

Oferujemy do sprzedaży frontowy lokal usługowy w znakomitej lokalizacji Mokotowa, przy ul. Wołoskiej.

  • Powierzchnia: 121.59 m²
  • Wejścia: 2 niezależne wejścia od poziomu ulicy
  • Wysokość: 3,7 m
  • Witryny: bardzo duże, doskonała ekspozycja i widoczność od ulicy

Najważniejsze atuty

  • Doskonała ekspozycja — duże witryny i wysokość 3,7 m umożliwiają atrakcyjną aranżację wnętrza, reklamy i widoczną prezentację oferty.
  • Elastyczny układ — lokal łatwo podzielić na dwa niezależne moduły (60,5 m² każdy), co daje szerokie możliwości najmu (np. dwa sklepy, sklep + salon usługowy, gabinet + biuro).
  • Różnorodne przeznaczenie — idealny na handel detaliczny, showroom, salon kosmetyczny / medyczny, biuro obsługi klienta, szkołę językową lub inne usługi.
  • Wejścia bezpośrednio z chodnika - poziom parteru.
  • Duże witryny - zapewniają świetne doświetlenie naturalne i widoczność z ulicy.
  • Dowolna możliwość aranżacji - open space lub podziału na pomieszczenia według potrzeb najemcy.

Dlaczego warto?

Lokal łączy w sobie zalety nowego osiedla mieszkaniowego (stali mieszkańcy jako klienci), bliskość dużej galerii handlowej (ruch i prestiż lokalizacji) oraz otoczenie biurowe (klienci w dni robocze). To pozycja premium dla najemców oczekujących maksymalnej widoczności i stabilnego popytu.

Zapraszam na prezentację

Budynek

Nowoczesny budynek apartamentowy z lokalami usługowymi na parterze.Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i na prezentację nieruchomości.

Lokalizacja

  • Znakomita lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części Mokotowa — bezpośrednio przy nowym osiedlu mieszkaniowym (Modern Mokotów ), co gwarantuje stały ruch pieszy i rosnące zapotrzebowanie na usługi lokalne.
  • Sąsiedztwo Westfield Mokotów — jedna z największych galerii handlowych w Warszawie, generująca duży przepływ klientów w najbliższej okolicy.
  • Otoczenie biznesowe — w sąsiedztwie nowoczesne biurowce i parki biznesowe (wysoki potencjał klientów korporacyjnych oraz ruch w godzinach pracy).
  • Znakomicie rozwinięta komunikacja - tramwaje, autobusy
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Aneta Grzegorzewska

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Lokal biurowy/usługowy na Mokotowie
Warszawa, Mokotów , Magazynowa
3 490 000 zł

21 784 zł/m2

160 m2

11 pokoi

Duży Lokal Usługowy na etapie wymiany najemcy
Warszawa, Mokotów , ul. Białej Floty
3 244 000 zł

19 231 zł/m2

169 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Lokal usługowy 170m2 Ursynów
Warszawa, Ursynów , Aleksandra Janowskiego
1 740 000 zł

10 223 zł/m2

170 m2

7 pokoi

Inwestycja komercyjna ponad 500m2 Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Dolna
6 450 000 zł

12 500 zł/m2

516 m2

1 pokój

Tylko u nas
Lokal usługowy na Ochocie Filtrowa
Warszawa, Ochota , ul. Filtrowa
345 000 zł

10 866 zł/m2

32 m2

2 pokoje

1/7