ZAKUP INWESTYCYJNY Z WIELOLETNIM NAJEMCĄ

Warszawa, Mokotów, Bergamotki

2 845 000 zł

24 503 zł/m2

Lokal handlowy na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
116,11 m2
Liczba pomieszczeń
5
Cena m2
24 502,62 PLN
Rynek Pierwotny
Stan lokalu
Bardzo dobry
Piętro
0
Liczba pięter
2
Witryna
Wejście
Z ulicy
Numer oferty
1802/LHS/MAX

Liczba osobnych toalet
3
Wysokość pomieszczeń
350 cm

Miejsca parkingowe

Parking naziemny
3

Cena za

Parking naziemny
15 000 PLN

Budynek

Rok budowy
2017

Opis

Polecam na sprzedaż lokal inwestycyjny na nowoczesnym osiedlu premium, zasiedlonym przez mieszkańców od 2018 roku. Lokal znajduje w Inwestycji się na dolnym Mokotowie, w budynku o podwyższonym standardzie, niedaleko metra przystanek Metro Wilanowska.

Informacje o najemcy:

Lokal jest od początku wynajęty, najemca prężnie działa wynajmując lokal od 9 lat.

Rozkład pomieszczeń:

Lokal został dostosowany do prowadzonej działalności opiekuńczej, podzielony na sale zabaw, z wydzielonymi toaletami.

Opis lokalu:

  • powierzchnia lokalu wynosi 116,11 mkw i
  • przynależy do niego ogródek o powierzchni 116,82 mkw
  • lokal posiada 3 wejścia,
  • w lokalu są zainstalowane wyciągi do gastronomii
  • do lokalu przynależą 3 miejsca postojowe naziemne, cena każdego z nich wynosi 15000 PLN (zakup obligatoryjny).

Przychód roczny netto wynosi około 185 000 PLN (15 374 PLN miesięcznie). Najemca opłaca czynsz administracyjny do wspólnoty w wysokości 1 845 PLN miesięcznie. Podatek od nieruchomości wynosi 4000 PLN rocznie.

Cena netto za ten lokal wynosi 24  500 PLN za mkw, co daje łączną kwotę 2 845 000 PLN + 45 000 PLN (3 miejsca postojowe).

Zachęcam do umówienia się na prezentację

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i na prezentację nieruchomości.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Aneta Grzegorzewska

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
799 000 zł

26 893 zł/m2

30 m2

2 pokoje

0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
1 365 260 zł

26 000 zł/m2

53 m2

2 pokoje

0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
1 566 880 zł

28 000 zł/m2

56 m2

2 pokoje

0%
Kamienica z historią 0% prowizji Łazienki K.
Warszawa, Mokotów , ul. Stępińska
783 000 zł

25 000 zł/m2

31 m2

2 pokoje

Inwestycja komercyjna ponad 500m2 Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Dolna
6 450 000 zł

12 500 zł/m2

516 m2

1 pokój

1/4