Lokal usługowo–handlowy / 74,83 mkw. / BEMOWO.

Warszawa, Bemowo, Gustawa Morcinka

748 300 zł

10 000 zł/m2

TYLKO U NAS

Lokal handlowy na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
74,83 m2
Liczba pomieszczeń
2
Cena m2
10 000,00 PLN
Rynek Pierwotny
Stan lokalu
Dobry
Piętro
1
Liczba pięter
1
Witryna
Wejście
Z ulicy
Numer oferty
1829/LHS/MAX

Liczba osobnych toalet
2
Wysokość pomieszczeń
250 cm

Miejsca parkingowe

Parking naziemny
40

Cena za

Parking naziemny
1 PLN

Budynek

Rok budowy
2000

Opis

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo–handlowy o powierzchni 74,83 mkw., położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka.

To doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca z potencjałem biznesowym, w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się części miasta.

Lokal jest dwupoziomowy:

Na parterze znajduje się przestrzeń handlowo-usługowa z dużymi witrynami zabezpieczonymi roletami antywłamaniowymi, które zapewniają doskonałą ekspozycję oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo do dyspozycji jest niewielkie zaplecze oraz toaleta. Wnętrze wykończone zostało w praktycznym standardzie – na podłodze gres, sufit podwieszany, ogrzewanie elektryczne.
Na pierwszym piętrze znajduje się lokal o powierzchni około 25 metrów wraz z łazienką i wyjściem na balkon.

Nieruchomość posiada wszystkie niezbędne media i udogodnienia do prowadzenia działalności: linie telefoniczne, Internet oraz przydział mocy aż 35 kW, co daje szerokie możliwości adaptacji lokalu pod różnego rodzaju działalność handlową, usługową czy gastronomiczną.
Ogromnym atutem nieruchomości jest wygodny parking – do dyspozycji klientów pozostaje duża liczba miejsc parkingowych należących do pasażu, a właściciel lokalu ma dodatkowo jedno dedykowane miejsce postojowe.
Lokalizacja to jeden z bardzo istotnych punktów oferty.
Pasaż handlowy znajduje się bezpośrednio przy ul. Powstańców Śląskich – jednej z głównych arterii Bemowa – co zapewnia łatwy dostęp, wygodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, a rozwijająca się infrastruktura Bemowa dodatkowo podnosi atrakcyjność inwestycji.
W najbliższym otoczeniu znajdują się rozbudowane osiedla mieszkaniowe, co przekłada się na stały ruch klientów i duży potencjał dla prowadzenia biznesu.

To lokalizacja idealna dla działalności: usługowej, sklepu specjalistycznego, biura czy showroomu.
Jeśli szukają Państwo miejsca na rozwój swojej działalności w sprawdzonej lokalizacji z dużym ruchem klientów i doskonałą komunikacją – ta oferta zasługuje na uwagę.

Budynek

Pasaż handlowy położony na Bemowie

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Joanna Rzepczak

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
Lokal usługowy | Bielany | 40m2 | 2 pomieszczenia
Warszawa, Bielany , ul. Rodziny Połanieckich
540 000 zł

13 500 zł/m2

40 m2

2 pokoje

Lokal z najemcą Metro Księcia Janusza
Warszawa, Wola , ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
1 222 752 zł

14 577 zł/m2

84 m2

2 pokoje

Apartament inwestycyjny na Woli
Warszawa, Wola , ul. Wolska
499 000 zł

20 434 zł/m2

24 m2

2 pokoje

0%
Parter 65 m² pod usługi | Witryna + parking
Warszawa, Wola , ul. Jana Kazimierza
1 790 000 zł

27 307 zł/m2

66 m2

6 pokoi

Tylko u nas
Lokal usługowy, użytkowy, gabinet dentystyczny
Warszawa, Włochy , Czesława Kłosia
841 700 zł

19 000 zł/m2

44 m2

2 pokoje

1/25