Puławska, biuro 27 mkw.

Warszawa, Ursynów, Puławska

2 900 zł

107 zł/m2

0% PROWIZJI

Lokal biurowy na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
27,00 m2
Liczba pomieszczeń
1
Stan lokalu
Bardzo dobry
Piętro
3
Numer oferty
7615/LBW/MAX

Liczba osobnych toalet
2

Budynek

Rok budowy
2002

Opis

Ustawny, samodzielny pokój biurowy, o pow.27 mkw. w kameralnym, trzypiętrowym budynku biurowo-usługowym  zlokalizowanym przy ul. Puławskiej. 

Przystanek autobusowy w kierunku Piaseczna - 30 metrów od budynku, kierunek Warszawa - 140 metrów.

W pobliżu poczta, pensjonat, korty do tenisa i squasha, sklep spożywczy, restauracje.

Obiekt monitorowany, kontrola dostępu, winda, klimatyzacja, okablowanie strukturalne.

Czynsz: 2900 zl netto.

Czynsz obejmuje; utrzymanie powierzchni wspólnych, zużycie wody.

Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne, bezpłatne miejsca parkingowe.

Budynek

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Skrzypek

Starszy Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
3 800 zł

68 zł/m2

56 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Lokal 190 m2 a ogródkiem Ursynów
Warszawa, Ursynów , ul. Jerzego Zaruby
12 500 zł

65 zł/m2

191 m2

6 pokoi

Lokal na cele biurowe
Warszawa, Mokotów , ul. Konduktorska
6 900 zł

40 zł/m2

174 m2

7 pokoi

0%
Biuro 3 pokojowe na Mokotowie z Meblami
Warszawa, Mokotów , ul. Konduktorska
2 100 zł

51 zł/m2

41 m2

3 pokoje

1 700 zł

85 zł/m2

20 m2

2 pokoje

1/13