Górny Mokotów, metro

Warszawa, Mokotów, ul. Asfaltowa

7 000 zł

73 zł/m2

TYLKO U NAS

Lokal biurowy na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
96,20 m2
Liczba pomieszczeń
7
Stan lokalu
Bardzo dobry
Piętro
2
Numer oferty
7618/LBW/MAX

Warunki handlowe

Cena miejsca parkingowego podziemnego
ZAPYTAJ O CENĘ
Koszty eksploatacyjne m2
21,00

Liczba osobnych toalet
2

Budynek

Rok budowy
1950

Opis

Prestiżowe Biuro w Sercu Górnego Mokotowa | ul. Asfaltowa 8

Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu biurowego o pow. 96,2 mkw., łączącego klimat przedwojennej kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia.
Lokalizacja, która pracuje na Twój sukces!

Lokal znajduje się przy ul. Asfaltowej 8 – w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy.
Charakterystyka Lokalu: biuro o powierzchni 96,2 mkw., doskonale rozplanowanej na 3 niezależne gabinety znajduje się na 2. piętrze stylowej kamienicy z windą.
Standard: Lokal po generalnym remoncie kilka lat temu, w znakomitym stanie technicznym. Gotowy do wejścia bez nakładów finansowych.
Prywatność: Wejście z klatki schodowej od strony cichego, zielonego patio – gwarancja ciszy i spokoju w trakcie pracy.
Bezpieczeństwo: Kontrola dostępu (domofon) oraz prestiżowe sąsiedztwo.

Funkcjonalny Rozkład. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o komforcie zespołu i klientów:

  • 3 Przestronne Pokoje: Idealne na gabinety, salę konferencyjną lub open space.
  • Kuchnia: W pełni wyposażona, stanowiąca zaplecze socjalne dla pracowników.
  • Łazienka: Z prysznicem i WC.
  • Dodatkowe WC: Udogodnienie dla gości/klientów.
  • Garderoba: Idealna na archiwum, serwerownię lub szafę na okrycia wierzchnie.

Warunki najmu:

Czynsz najmu: 7 000 PLN
Opłaty dodatkowe: czynsz administracyjny 2 050 PLN (zawiera zaliczki na media) + prąd wg zużycia oraz internet. Kaucja: jednomiesięczny czynsz

Zapraszamy na prezentację!

To idealna propozycja dla kancelarii, agencji kreatywnych czy firm IT, które cenią sobie styl, prestiż i doskonały punkt komunikacyjny.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na spotkanie!

Budynek

Kameralna kamienica z 1935 roku położona wśród zieleni a jednocześnie blisko tętniącego życiem miasta.

Zielone podwórko.

Winda.

Lokalizacja

Metro Pole Mokotowskie: zaledwie 250 m (3 minuty pieszo).
Komunikacja: liczne linie tramwajowe i autobusowe w zasięgu wzroku.
Otoczenie: Bliskość Pól Mokotowskich sprzyja regeneracji w przerwie od pracy, a bogata oferta pobliskich restauracji i kawiarni idealnie nadaje się na biznesowe lunche.

Lokal w samym centrum
Warszawa, Śródmieście , Jana i Jędrzeja Śniadeckich
3 000 zł

71 zł/m2

42 m2

2 pokoje

Tylko u nas
3 800 zł

68 zł/m2

56 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Lokal w kamienicy Centrum 3 pokoje
Warszawa, Śródmieście , Wilcza
4 700 zł

68 zł/m2

69 m2

3 pokoje

W kamienicy na Mokotowskiej
Warszawa, Śródmieście , Mokotowska
9 865 zł

79 zł/m2

125 m2

5 pokoi

Biuro w kamienicy z "klimatem"
Warszawa, Śródmieście , ul. Koszykowa
15 000 zł

107 zł/m2

140 m2

7 pokoi

1/17