Bielsko-Biała grunt pod zabudowę wielorodzinną

śląskie, Bielsko-Biała, ul. Spółdzielców

8 500 000 zł

1 037 zł/m2

TYLKO U NAS

Grunt na sprzedaż - 8 199,00 m2

Cena netto
8 500 000 zł (1 037 zł / mkw.)
VAT
23%
Powierzchnia:
8 199,00 m2
Przeznaczenie:
  • Zabudowa jednorodzinna (bliźniak)
  • Zabudowa wielorodzinna
Długość działki:
125,00 m
Szerokość działki:
40,00 m
Kształt działki:
Nieregularny
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Numer oferty:
1350/GI/MAX

• dostępność: Na działce
  • moc przyłącza:110 kW

Szerokość drogi:
8,00 m
Zjazd:
Brak

Opis

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni ok. 0,82 ha, położony w rozwijającej się części Bielska-Białej przy ul. Spółdzielców.

Nieruchomość składa się z pięciu działek ewidencyjnych i stanowi spójny, przygotowany pod realizację projekt deweloperski.
Lokalizacja łączy w sobie dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej z charakterem spokojnej, mieszkaniowej części miasta, co przekłada się na wysoką atrakcyjność przyszłej inwestycji.

POTENCJAŁ INWESTYCYJNY
Nieruchomość objęta jest kompletnym projektem architektoniczno-budowlanym oraz posiada wydane pozwolenie na budowę, co znacząco skraca czas przygotowania inwestycji i umożliwia niemal natychmiastowe rozpoczęcie realizacji.
Projekt zakłada budowę:

  • trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych,
  • dwóch budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Zaprojektowana struktura inwestycji pozwala na dywersyfikację oferty – zarówno w segmencie mieszkań, jak i zabudowy jednorodzinnej, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby rynku lokalnego.

CHARAKTERYSTYKA ZABUDOWY
Budynki wielorodzinne zaprojektowano jako obiekty czterokondygnacyjne z pełnym podpiwniczeniem. Kondygnacja podziemna przeznaczona została na garaże, a także pomieszczenia techniczne, gospodarcze i komórki lokatorskie. Ukształtowanie terenu umożliwiło częściowe zagłębienie kondygnacji -1 w skarpie, z naturalnym otwarciem od strony południowo-zachodniej, co pozytywnie wpływa zarówno na walory użytkowe, jak i estetykę inwestycji.
Konstrukcja budynków została zaprojektowana w technologii tradycyjnej mieszanej – z wykorzystaniem ścian murowanych oraz żelbetowej konstrukcji słupowo-płytowej w części garażowej. Komunikację wewnętrzną zapewniają klatki schodowe, windy oraz funkcjonalne korytarze.
Projekt uwzględnia również pełną dostępność dla osób z niepełnosprawnościami, zgodnie z aktualnymi standardami projektowania.

INFRASTRUKTURA I DOSTĘPNOŚĆ
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, a dojazd odbywa się drogami asfaltowymi i utwardzonymi, wyposażonymi w oświetlenie oraz infrastrukturę pieszą.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia sprawną obsługę transportową i wygodny dostęp do centrum miasta oraz pozostałych dzielnic.

OTOCZENIE
Lokalizacja inwestycji gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, co stanowi istotny atut z punktu widzenia przyszłych nabywców mieszkań.
W najbliższej okolicy znajdują się:

  • placówki edukacyjne – szkoły, przedszkola oraz żłobki,
  • rozbudowana oferta handlowo-usługowa, w tym Gemini Park Bielsko-Biała oraz Sfera Bielsko-Biała,
  • tereny rekreacyjne i zielone, w tym Park Słowackiego,
  • infrastruktura sportowa, m.in. Aqua Bielsko-Biała.

Dodatkowym atutem jest bliskość terenów podgórskich Beskidów, oferujących szerokie możliwości rekreacyjne przez cały rok.

STATUS PRAWNY I DOKUMENTACJA
Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny. Do inwestycji przygotowana została pełna dokumentacja projektowa, w tym decyzja Prezydenta Miasta Bielsko-Biała o pozwoleniu na budowę. Dokumentacja techniczna dostępna jest do wglądu w siedzibie biura.

Oferta stanowi kompleksowo przygotowany projekt inwestycyjny, łączący atrakcyjną lokalizację z gotowością realizacyjną. Uzyskane pozwolenie na budowę oraz przemyślana koncepcja zabudowy znacząco ograniczają ryzyka inwestycyjne i umożliwiają szybkie wejście w fazę realizacji.

Poglądowe zdjęcia udostępnione za pomocą: 

Google, My Maps (Google), e-mapa, geoportal, SIP, BIP, OnGeo.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.
Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić.

Pracuję od poniedziałku do soboty w godzinach 7-19.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Michał Narkiewicz

Dyrektor ds. Gruntów inwestycyjnych i działek

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
0%
5 176 440 zł

360 zł/m2

14 379 m2

Tylko u nas
Małopolskie Chrzanów grunt P/U 27 ha
Chrzanów , ul. Powstańców Styczniowych
75 000 000 zł

271 zł/m2

276 810 m2

8 177 777 zł

154 zł/m2

52 959 m2

4 500 000 zł

166 zł/m2

27 108 m2

14 940 800 zł

100 zł/m2

149 408 m2

1/9