Macierzysz - grunt pod usługi, blisko Bronisz

mazowieckie, warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, Macierzysz, ul. Sezamkowa

5 387 715 zł

795 zł/m2

TYLKO U NAS

Grunt na sprzedaż - 6 777,00 m2

Cena netto
5 387 715 zł ( 795 zł / mkw.)
VAT
zwolnione
Powierzchnia:
6 777,00 m2
Przeznaczenie:
  • Zabudowa jednorodzinna (dom)
  • Usługi
Długość działki:
115,00 m
Szerokość działki:
59,00 m
Kształt działki:
Prostokąt
Ukształtowanie działki:
Płaska
Numer oferty:
1351/GI/MAX

Maksymalna wysokość zabudowy:
15,00 m
Maks. intensywność zabudowy:
2 %

Szerokość drogi:
4,00 m
Zjazd:
Brak

Opis

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 6.777 mkw., zlokalizowany w miejscowości Macierzysz, w sąsiedztwie Warszawy.

Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje tereny usługowe z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dzięki temu działka daje szerokie możliwości inwestycyjne, zarówno w zakresie działalności usługowej, jak i zabudowy mieszkalnej.

Przeznaczenie i potencjał inwestycyjny
Działka stanowi idealną propozycję dla inwestorów poszukujących gruntu pod:

  • hale produkcyjne i magazynowe,
  • siedzibę firmy,
  • obiekty usługowe,
  • działalność z zakresu obsługi technicznej i naprawy pojazdów mechanicznych.

Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Giełdy w Broniszach oraz licznych hurtowni i magazynów czyni tę nieruchomość szczególnie atrakcyjną dla biznesu logistycznego i usługowego.

Podstawowe dane o gruncie inwestycyjnym:

  • Lokalizacja: Województwo Mazowieckie, Powiat Warszawski Zachodni, Gmina Ożarów Mazowiecki, miejscowość Macierzysz,
  • Identyfikator działki (Teryt): 143206_5.0009,
  • Klasy gleby: RII,
  • Media: woda, kanalizacja, gaz, prąd,
  • KW: jest, brak obciążenia,
  • Dostęp do komunikacji miejskiej: PKP, autobus,
  • Dojazd: droga gminna,
  • Rodzaj drogi: szutrowa.

Stan planistyczny:

  • MPZP uchwała nr LXII/638/18 RADY MIEJSKIEJ W OŻAROWIE MAZOWIECKIM z dnia 4 października 2018 r.,
  • Oznaczenie w planie "5U/MN",
  • Przeznaczenie podstawowe: usługi,
  • Przeznaczenie towarzyszące: urządzenia budowlane, garaże, budynki gospodarcze, zieleń urządzona oraz obiekty małej architektury,
  • Przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, drogi wewnętrzne,
  • Na działce budowlanej ustala się realizację usług w formie budynków wolno stojących oraz dopuszcza się realizację funkcji mieszkaniowej w formie budynków wolno stojących lub lokali mieszkalnych wbudowanych w budynkach usługowych,
  • W zakresie realizacji usług: usługi handlu detalicznego do 400 mkw. powierzchni sprzedaży, dopuszcza się usługi obsługi technicznej i naprawy pojazdów mechanicznych, ustala się zakaz lokalizacji usług handlu z zakresu stacji paliw,
  • Dopuszcza się lokalizowanie budynków gospodarczych i garaży jako wolnostojących, wbudowanych lub dobudowanych,
  • Dopuszcza się posadowienie budynków do jednej kondygnacji podziemnej,
  • Minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 30%,
  • Maksymalna intensywność zabudowy: 2,0,
  • Maksymalna wysokość zabudowy: 15 m, w tym dla zabudowy usługowej – 15 m, dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej – 12,5 m, dla budynków gospodarczych lub garaży – 10,5 m,
  • Ustalenie maksymalnej wysokości zabudowy nie dotyczy inwestycji celu publicznego z zakresu łączności publicznej, jeżeli taka inwestycja jest zgodna z przepisami odrębnymi,
  • W zakresie geometrii dachów ustala się dachy o kącie nachylenia połaci do 42o, z dopuszczeniem lukarn i okien połaciowych,
  • Ustala się minimalną powierzchnię nowo wydzielonej działki budowlanej: 3.000 mkw.,
  • Minimalna szerokość frontu działki: 20 m.

Atuty lokalizacji:

  • tylko 11 km od centrum Warszawy,
  • 5 km od centrum Ożarowa Mazowieckiego,
  • szybki dostęp do trasy ekspresowej S8,
  • dogodna komunikacja drogowa – w pobliżu drogi wojewódzkie DW 701, DW 718 (kierunek Ożarów Mazowiecki), DW 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów),
  • w pobliżu przebiega linia kolejowa Warszawa–Berlin,
  • stacja PKP w odległości ok. 3,5 km.

Otoczenie inwestycyjne
Okolica charakteryzuje się intensywnym rozwojem funkcji magazynowo-usługowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne hurtownie, centra logistyczne oraz obiekty magazynowe, co dodatkowo wzmacnia potencjał inwestycyjny oferowanej nieruchomości.

Poglądowe zdjęcia udostępnione za pomocą: 

Google, My Maps (Google), e-mapa, geoportal, SIP, BIP, OnGeo.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.
Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić.

Pracuję od poniedziałku do soboty w godzinach 7-19.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Michał Narkiewicz

Dyrektor ds. Gruntów inwestycyjnych i działek

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

8 500 000 zł

1 815 zł/m2

4 684 m2

Tylko u nas
23 080 000 zł

1 000 zł/m2

23 080 m2

Tylko u nas
26 567 107 zł

1 035 zł/m2

25 663 m2

Tylko u nas
3 050 000 zł

1 525 zł/m2

2 000 m2

Tylko u nas
PIASTÓW ZABUDOWA WIELORODZINNA 1 300 PUM
Piastów , Wincentego Witosa
2 500 000 zł

1 508 zł/m2

1 658 m2

1/8