Na sprzedaż działka inwestycyjna - Pruszków

mazowieckie, pruszkowski, Pruszków

3 800 000 zł

5 382 zł/m2

Grunt na sprzedaż - 706,00 m2

Cena netto
3 800 000 zł (5 382 zł / mkw.)
VAT
zwolnione
Powierzchnia:
706,00 m2
Przeznaczenie:
  • Zabudowa wielorodzinna
Długość działki:
30,69 m
Szerokość działki:
23,00 m
Kształt działki:
Prostokąt
Ukształtowanie działki:
Płaska
Numer oferty:
1343/GI/MAX

Maksymalna wysokość zabudowy:
12,50 m
Maks. intensywność zabudowy:
1 %

Szerokość drogi:
9,00 m
Zjazd:
Istniejący
Ograniczenia dojazdu:

Opis

PRUSZKÓW CENTRUM – DZIAŁKA DEWELOPERSKA Z PUM DO 1200 m² – MPZP

Działka inwestycyjna w ścisłym centrum Pruszkowa – lokalizacja o wysokim i stabilnym popycie mieszkaniowym.

Idealna propozycja dla inwestora / dewelopera szukającego projektu w atrakcyjnej lokalizacji.

Podstawowe dane o działce:

  • powierzchnia: 706 m²
  • wymiary: 23 m x 30,7 m
  • kształt: prostokąt;
  • przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna (MPZP)
  • szacunkowy PUM: 1000 – 1200 m²
  • działka zabudowana – budynek do wyburzenia
  • media podłączone do domu jednorodzinnego

Kluczowe atuty:

  • centralna lokalizacja miejska – szybki dojazd do centrum lub Warszawy
  • blisko Warszawy – stały napływ klientów poszukujących „tańszych alternatyw dla stolicy”
  • bardzo dobra komunikacja i dostęp do głównych arterii,
  • regularny kształt działki
  • teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego

W praktyce idealny pod:

    • małe/średnie mieszkania pod rynek lokalny i inwestycyjny

    Idealny dla dewelopera szukającego inwestycji o przewidywalnym ryzyku i stabilnym zysku.

    Zapraszam na prezentacje.

    Lokalizacja

    Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

    Zapraszamy do kontaktu

    Mariusz Bilski

    Ekspert ds. Nieruchomości

    Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

    3 420 000 zł

    1 536 zł/m2

    2 226 m2

    4 100 000 zł

    1 387 zł/m2

    2 956 m2

    22 573 575 zł

    615 zł/m2

    36 705 m2

    Tylko u nas
    26 567 107 zł

    1 035 zł/m2

    25 663 m2

    Tylko u nas
    23 080 000 zł

    1 000 zł/m2

    23 080 m2

    1/4