SEROCK ZABUDOWA BLIŹNIACZA/SZEREGOWA 1,65 HA
mazowieckie, legionowski, Serock
3 549 005 zł
215 zł/m2
Grunt na sprzedaż - 16 507,00 m2
Cena netto
3 549 005 zł
( 215 zł / mkw.)
VAT
zwolnione
Powierzchnia:
16 507,00 m2
Przeznaczenie:
- Zabudowa jednorodzinna (dom)
- Zabudowa jednorodzinna (dwulokalowa)
- Zabudowa jednorodzinna (czterolokalowa)
- Zabudowa jednorodzinna (bliźniak)
- Zabudowa jednorodzinna (segmenty)
Długość działki:
141,00 m
Szerokość działki:
113,00 m
Kształt działki:
Prostokąt
Ukształtowanie działki:
Płaska
Numer oferty:
1334/GI/MAX
Maksymalna wysokość zabudowy:
11,00 m
Maks. powierzchnia zabudowy:
60 %
Maks. intensywność zabudowy:
1 %
Szerokość drogi:
3,00 m
Zjazd:
Istniejący
Ograniczenia dojazdu:
Opis
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Serocku, w bliskim sąsiedztwie rzeki Narew.
Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który umożliwia zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, bliźniaczą oraz realizację usług nieuciążliwych (np. biura, sklepy, gabinety).
Dzięki elastycznym warunkom zabudowy, teren ten stanowi doskonałą propozycję dla dewelopera poszukującego lokalizacji pod inwestycję mieszkaniową lub usługową.
Atuty lokalizacji:
Dostęp do rzeki Narew – malownicze tereny sprzyjają rekreacji i podnoszą atrakcyjność inwestycji.