GRUNT INWESTYCYJNY PU 5,29 HA

łódzkie, radomszczański, Kamieńsk, Ochocice

8 177 777 zł

154 zł/m2

Grunt na sprzedaż - 52 959,00 m2

Cena netto
8 177 777 zł ( 154 zł / mkw.)
VAT
zwolnione
Powierzchnia:
52 959,00 m2
Przeznaczenie:
    Długość działki:
    510,00 m
    Szerokość działki:
    104,00 m
    Kształt działki:
    Prostokąt
    Ukształtowanie działki:
    Płaska
    Numer oferty:
    1353/GI/MAX

Maksymalna wysokość zabudowy:
    12,00 m
    Maks. powierzchnia zabudowy:
    50 %
    Maks. intensywność zabudowy:
    0 %

    Media

    Prąd:
    • dostępność: Możliwość przyłączenia
    • moc przyłącza:15 kW
    • odległość: 10,00 m
    Gaz:
    • dostępność: Brak
    Woda:
    • dostępność: Możliwość przyłączenia
    • odległość: 3,00 m

Szerokość drogi:
    7,00 m
    Zjazd:
    Brak
    Ograniczenia dojazdu:

    Opis

    Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Ochocice, gmina Kamieńsk, przy autostradzie A1!

    Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe. Grunt oferuje przestronność umożliwiającą budowę niezbędnych dojść, dojazdów oraz parkingów, co czyni go doskonałym wyborem dla inwestorów.
    Wartość tej nieruchomości podkreśla jej dostępność oraz lokalizacja, idealna do rozwoju różnych projektów biznesowych.

    Grunt inwestycyjny położony jest w dogodnej lokalizacji, w pobliżu miasta Kamieńsk, 4 km od wjazdu na autostradę A1 i 2 km od drogi krajowej DK91.

    Do największych miast jest: Piotrków Trybunalski – 26 km, Częstochowa – 57 km, Łódź – 78 km, Kielce – 100 km, Katowice – 133 km, Warszawa - 100 km, Wrocław – 201 km, Poznań – 289 km.

    Podstawowe dane o gruncie inwestycyjnym:

    • Lokalizacja: Województwo Łódzkie, Powiat Radomszczański, Gmina Kamieńsk, miejscowość Ochocice,
    • Identyfikator działki (Teryt): 101205_5.0010, 
    • Media w drodze: woda, prąd, Internet,
    • KW: jest, brak obciążeń,
    • Rodzaj drogi: asfaltowa i utwardzona,
    • Dojazd: od strony dróg publicznych - DK91 lub A1 oraz droga gminna.     

    Stan planistyczny: 

    • MPZP uchwała nr VII/53/15 RADY MIEJSKIEJ W KAMIEŃSKU z dnia 15 maja 2015 r.,
    • Oznaczenie w planie "PU",
    • Przeznaczenie terenu: lokalizacja na działce budowlanej budynków produkcyjnych, produkcyjno-usługowych, usługowych, magazynowych,
    • Dopuszcza się lokalizację budynków administracyjno-socjalnych i technicznych, budynków gospodarczych i garażowych. 
    • Dopuszcza się podpiwniczenie budynków,
    • Zakaz sytuowania budynków w odległości 1,5 m od granicy z sąsiednimi działkami budowlanymi oraz bezpośrednio przy granicy z sąsiednimi działkami budowlanymi,
    • Obsługa komunikacyjna: z dróg publicznych lub dróg wewnętrznych,
    • Nakaz stosowania od strony dróg publicznych ogrodzenia ażurowego o łącznej powierzchni prześwitów wynoszącej co najmniej 1/4 całej powierzchni.
    • Dopuszcza się stosowanie częściowego ogrodzenia lub brak ogrodzenia,
    • Maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej: 50%,
    • Minimalna wartość wskaźnika intensywności zabudowy: 0,05,
    • Maksymalna wartość wskaźnika intensywności zabudowy: 0,4,
    • Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej: 20%,
    • Wysokość zabudowy: nie więcej niż 12,0 m,
    • Wysokość budowli i urządzeń związanych z funkcją podstawową: nie więcej niż 20,0 m,
    • Rodzaj dachu (z uwzględnieniem przepisów): płaski; jednospadowy, kąt nachylenia połaci do 30°; dwuspadowy o jednakowym kącie nachylenia połaci lub wielospadowy o jednakowym kącie nachylenia połaci, kąt nachylenia połaci do 30°.

    Zapraszam do kontaktu i prezentacji!

    Poglądowe zdjęcia udostępnione za pomocą: 
    Google, My Maps (Google), e-mapa, geoportal.gov.pl, SIP, BIP, OnGeo.

    Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. 

    Prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych (imię, nazwisko, PESEL) oraz podpisaia stosownych dokumentów.

Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić. Pracuję od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18.

    Lokalizacja

    Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

    Zapraszamy do kontaktu

    Alina Orłowska

    Specjalista ds. Gruntów inwestycyjnych i działek

    Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

    Tylko u nas
    2 750 000 zł

    161 zł/m2

    17 091 m2

    Tylko u nas
    6 400 000 zł

    154 zł/m2

    41 472 m2

    Tylko u nas
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA USŁUGI 0,49HA SKIERNIEWICE
    Skierniewice , ul. Jana Kozietulskiego
    3 000 000 zł

    616 zł/m2

    4 871 m2

    Tylko u nas
    2 900 000 zł

    92 zł/m2

    31 398 m2

    Tylko u nas
    2 500 000 zł

    128 zł/m2

    19 588 m2

    1/14