Umowa na wyłączność

Skuteczność transakcji i szybkość, z jaką uda się do niej doprowadzić, są bezpośrednio związane z reklamą. Ta natomiast uzależniona jest od kosztów przeznaczanych na promocję nieruchomości. Podpisując umowę kompleksową, otrzymujesz:

Zaangażowanie pośrednika
Zaangażowanie pośrednika
Agent sprzedający nieruchomość na wyłączność wie, że tylko od jego pracy i zaangażowania zależy przyszłość transakcji. Przy umowie na wyłączność efektywność jego działań jest znacznie wyższa a nieruchomość sprzedawana szybciej niż przy umowie otwartej.
Rzetelna informacja o ofercie
Rzetelna informacja o ofercie
Podpisanie kilku umów otwartych wiąże się z publikacją Twojej oferty z różnymi zdjęciami, cenami i opisami, co często budzi niepokój Kupującego. Podpisując umowę na wyłączność masz gwarancję, że oferta będzie jedna i spójna na wszystkich portalach.
Profesjonalna sesja zdjęciowa
Profesjonalna sesja zdjęciowa
Zdjęcia odgrywają ogromną role w procesie sprzedaży nieruchomości, są pierwszą rzeczą na którą kupujący zwracają uwagę. Dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej fotograf wnętrz wydobędzie z Twojej nieruchomości wszystko to, co najlepsze.
Działania promocyjne i reklamowe
Działania promocyjne i reklamowe
Umowa na wyłączność zawsze wiąże się z wykorzystaniem większej ilości narzędzi marketingowych. Zadbamy o szeroką promocję Twojej oferty w Internecie oraz zapewnimy jej wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania na portalach.
System wymiany ofert
System wymiany ofert
Podpisujesz tylko jedną umowę pośrednictwa, a Twoja oferta trafia również do innych agencji i pośredników. Dzięki temu masz pewność, że dociera do szerokiego grona potencjalnych Klientów.
Oszczędność czasu
Oszczędność czasu
Dzięki podpisaniu jednej umowy, nie musisz koncentrować się na odbieraniu telefonów od potencjalnych Klientów w niedogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, lub też kontrolować pracy kilku agentów. Wybrany przez Ciebie pośrednik zajmie się koordynacją całego procesu sprzedaży.

Dlaczego

umowa na wyłączność?

UMOWA

NA WYŁĄCZNOŚĆ

UMOWA

OTWARTA

Profesjonalna sesja zdjęciowa wykonywana przez zewnętrznego fotografa   
Raport cenowy   
Baner reklamowy umieszczony na nieruchomości   
Wyróżnienie oferty w serwisie www.maxon.pl  
Szeroka promocja oferty w portalach branżowych - wyróżnienia i podbijanie oferty   
Zamieszczenie oferty w Systemie Wymiany Ofert   
Przygotowanie ulotki reklamowej   
Bezpieczeństwo transakcji   
Obszerna baza poszukujących