Zapytaj Maxon - bezpłatne konsultacje z naszymi ekspertami

Sprzedajesz albo wynajmujesz dom lub mieszkanie? Skorzystaj z naszych bezpłatnych konsultacji!

Maxon Nieruchomości z nowym projektem skierowanym do właścicieli domów i mieszkań!

Maxon jako jedna z pierwszych agencji w Polsce oferuje właścicielom nieruchomości bezpłatne konsultacje z zakresu sprzedaży i wynajmu. Projekt umożliwia konsultacje mailowe z doświadczonym ekspertem, który odpowie na pytania i podpowie jak sprawnie przejść przez te procesy. Aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji należy zgłosić się poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy zapytaj@maxon.pl.

Maxon Nieruchomości Sp z o.o. to agencja pośrednicząca w sprzedaży i najmie nieruchomości, działająca już ponad 33 lata na warszawskim rynku. W swoim zespole liczy aktualnie ponad 160 specjalistów, którzy z wielkim zaangażowaniem pracują na zadowolenie swoich Klientów. Specjaliści Maxon swoją ekspercką wiedzę zdobywali przeprowadzając wiele skomplikowanych transakcji, niejednokrotnie wydających się bez wyjścia. Sukcesy, które osiągają są najlepszym dowodem na to, że Maxon Nieruchomości to agencja, której warto zaufać.

Regulamin: bit.ly/ZapytajMaxon

 

 

 

Pozostałe aktualności

Mieszkanie z antresolą - czy warto?

Mieszkanie z antresolą staje się coraz częściej wybieranym rozwiązaniem zarówno w nowych apartamentach, jak i w starych kamienicach. Antresola to dodatkowy poziom w mieszkaniu, który pozwala na optymalne wykorzystanie wysokiej przestrzeni. Ale czy rzeczywiście warto je kupić? Przyjrzyjmy się bliżej zaletom i wadom posiadania antresoli.

Czytaj więcej

Pakiet dla Wynajmującego

Posiadasz nieruchomość i myślisz o jej wynajmie? Skorzystaj z naszego Pakietu dla Wynajmującego i doświadcz spokoju ducha, wiedząc, że Twoje sprawy znajdują się w dobrych rękach.

Czytaj więcej

Mieszkanie na parterze czy na piętrze – które wybrać?

Decydując się na nowe miejsce zamieszkania, jednym z głównych dylematów jest wybór między mieszkaniem na parterze a na wyższym piętrze. Każda z tych opcji ma swoje plusy i minusy, które warto rozważyć przed podjęciem ostatecznej decyzji. Poniżej przedstawiamy analizę zalet i wad obu wariantów, aby ułatwić wybór odpowiednią nieruchomość.

Czytaj więcej