Zapytaj Maxon - bezpłatne konsultacje z naszymi ekspertami

Sprzedajesz albo wynajmujesz dom lub mieszkanie? Skorzystaj z naszych bezpłatnych konsultacji!

Maxon Nieruchomości z nowym projektem skierowanym do właścicieli domów i mieszkań!

Maxon jako jedna z pierwszych agencji w Polsce oferuje właścicielom nieruchomości bezpłatne konsultacje z zakresu sprzedaży i wynajmu. Projekt umożliwia konsultacje mailowe z doświadczonym ekspertem, który odpowie na pytania i podpowie jak sprawnie przejść przez te procesy. Aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji należy zgłosić się poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy zapytaj@maxon.pl.

Maxon Nieruchomości Sp z o.o. to agencja pośrednicząca w sprzedaży i najmie nieruchomości, działająca już ponad 33 lata na warszawskim rynku. W swoim zespole liczy aktualnie ponad 160 specjalistów, którzy z wielkim zaangażowaniem pracują na zadowolenie swoich Klientów. Specjaliści Maxon swoją ekspercką wiedzę zdobywali przeprowadzając wiele skomplikowanych transakcji, niejednokrotnie wydających się bez wyjścia. Sukcesy, które osiągają są najlepszym dowodem na to, że Maxon Nieruchomości to agencja, której warto zaufać.

Regulamin: bit.ly/ZapytajMaxon

 

 

 

Pozostałe aktualności

Cena ofertowa a cena transakcyjna - na czym polega różnica

Cena ofertowa i cena transakcyjna to dwa różne pojęcia związane z procesem sprzedaży nieruchomości. Różnica między nimi dotyczy procesu negocjacji i finalizacji transakcji.

Czytaj więcej

Jak określić wartość nieruchomości?

Ustalając cenę nieruchomości, łatwo popełnić błędy, opierając się na niewłaściwych źródłach informacji lub nieprawidłowych przesłankach. Zapraszamy do lektury artykułu, aby dowiedzieć się jak określić wartość nieruchomości.

Czytaj więcej

Samodzielnie czy z pośrednikiem?

Planujesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość i zastanawiasz się, czy skorzystać z usług pośrednika? W naszym tekście omówimy zalety współpracy z agentem nieruchomości, które warto wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej