Zapytaj Maxon - bezpłatne konsultacje z naszymi ekspertami

Sprzedajesz albo wynajmujesz dom lub mieszkanie? Skorzystaj z naszych bezpłatnych konsultacji!

Maxon Nieruchomości z nowym projektem skierowanym do właścicieli domów i mieszkań!

Maxon jako jedna z pierwszych agencji w Polsce oferuje właścicielom nieruchomości bezpłatne konsultacje z zakresu sprzedaży i wynajmu. Projekt umożliwia konsultacje mailowe z doświadczonym ekspertem, który odpowie na pytania i podpowie jak sprawnie przejść przez te procesy. Aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji należy zgłosić się poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy zapytaj@maxon.pl.

Maxon Nieruchomości Sp z o.o. to agencja pośrednicząca w sprzedaży i najmie nieruchomości, działająca już ponad 33 lata na warszawskim rynku. W swoim zespole liczy aktualnie ponad 160 specjalistów, którzy z wielkim zaangażowaniem pracują na zadowolenie swoich Klientów. Specjaliści Maxon swoją ekspercką wiedzę zdobywali przeprowadzając wiele skomplikowanych transakcji, niejednokrotnie wydających się bez wyjścia. Sukcesy, które osiągają są najlepszym dowodem na to, że Maxon Nieruchomości to agencja, której warto zaufać.

Regulamin: bit.ly/ZapytajMaxon

 

 

 

Pozostałe aktualności

Czy mieszkanie na kredyt można wynająć?

Decyzja o zakupie mieszkania na kredyt to ważny krok w życiu wielu osób. Niektórzy kupują nieruchomość, aby zamieszkać w niej, podczas gdy inni rozważają inwestycję w celu wynajmowania mieszkania innym. Czy jednak mieszkanie nabyte na kredyt można wynająć? Omawiamy tę kwestię z uwzględnieniem zasad i rozważań dla potencjalnych inwestorów.

Czytaj więcej

Jak szybko sprzedać dom na wsi?

Jak najszybciej sprzedać dom na wsi? To pytanie nurtuje wielu właścicieli nieruchomości, a odpowiedź może zależeć od różnych czynników. Jednym z nich jest lokalizacja domu, czyli jedno z kluczowych kryteriów, które wpływają na tempo sprzedaży. Domy na wsi, blisko większych miast, cieszą się zainteresowaniem osób poszukujących spokoju i bliskości natury, a jednocześnie chcących łatwo dotrzeć do centrum. Przeczytaj artykuł, jeśli chcesz szybko sprzedać nieruchomość.

Czytaj więcej

Dom czy mieszkanie w bloku?

Wybór między domem a mieszkaniem to częsty dylemat dla osób poszukujących własnego kąta. Inwestycja w własne lokum to poważne wyzwanie finansowe, z którym często trzeba się mierzyć przez wiele lat. Wybór między domem a mieszkaniem jest zatem poważną decyzją. Jeszcze kilkanaście lat temu decyzja ta często sprowadzała się do kwestii kosztów, szczególnie przy korzystaniu z kredytu mieszkaniowego. Standardowo uważano, że budowa własnego domu jest droższą opcją niż zakup gotowego mieszkania. Jednak obecnie, w zależności od lokalizacji, koszty mogą być podobne lub nawet tańsze w przypadku domu. Warto jednak zwrócić uwagę na inne czynniki, takie jak sąsiedztwo, oczekiwany komfort życia czy perspektywy rozwoju.

Czytaj więcej