Robert Kandefer

 

W pracy Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami wykorzystuję ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte w różnych dziedzinach; w sprzedaży, marketingu i prowadzeniu projektów.

Dostarczam kompleksową usługę, odpowiedzialnie prowadząc Klientów przez cały proces sprzedaży/kupna lub wynajmu nieruchomości.Słucham moich Klientów i dostosowuję rozwiązania do ich potrzeb.Przygotowuję strategię marketingową nieruchomości oraz zajmuję się jej promocją i sprzedażą.

Koncentruję swoje działania na terenie m.st. Warszawy i w najbliższej okolicy.

Współpraca ze mną, to:
- oszczędność Twojego czasu,
- skuteczność,
- bezpieczeństwo przeprowadzonej transakcji.


Jestem do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.
Bezpośredni kontakt: 606 17 18 15

Licencja zawodowa nr 23500.


   
Robert Kandefer
Specjalista ds. Nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Dom - Sprzedaż legionowski, Serock, Skubianka, ul. Korzenna 186,41 m2 1 140 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Żoliborz, ul. Stanisława Wyspiańskiego 64,00 m2 4 100,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Ursus, ul. Posag 7 Panien 48,08 m2 2 900,00 PLN
Dom - Sprzedaż rycki, Ryki, ul. Leona Wyczółkowskiego 325,00 m2 985 000,00 PLN
Grunt - Sprzedaż węgrowski, Liw, ul. Nowomiejska 15 357,00 m2 400 000,00 PLN

REFERENCJE (7)

Chciałabym podziękować Panu Robertowi Kandeferowi za szybkie znalezienie mieszkania do wynajęcia. Pomimo kilkudniowego przeszukiwania internetu pod tym kątem, nie znalazłam żadnej interesującej oferty. Wyglądało na to, że przyjadę do Warszawy i nie będę miała gdzie mieszkać. Wtedy moja znajoma poleciła mi Pana Roberta Kandefera. Kilka przesłanych ofert mieszkań z bazy Maxona, krótka rozmowa. Pan Robert szybko zrozumiał moje oczekiwania. Kolejna propozycja była tą, która spełniła moje potrzeby. Zaraz po przyjeździe do Warszawy Pan Robert zaprezentował mi mieszkanie. Pomógł przygotować umowę najmu okazjonalnego, uczestniczył przy podpisaniu umowy z właścicielami i przekazaniu mieszkania. Umówił mnie z notariuszem. Szczerze polecam jego usługi. Działa sprawnie i profesjonalnie pracując pod presją czasu.

Katarzyna

Podczas pierwszego spotkania Pan Robert Kandefer przedstawił mi korzyści płynące z umowy na wyłączność. Przekazanie doradcy wszystkich czynności związanych z procesem sprzedaży mojego mieszkania, było dla mnie bardzo korzystne ze względu na moją częstą nieobecność w Warszawie. Pan Robert przejął mieszkanie od najemców i przygotował do sprzedaży, organizując ekipę remontową i sprzątającą. Przeprowadził analizę cenową i zaproponował korzystny dla mnie plan marketingowy z realną i atrakcyjną ceną ofertową, która stała się ceną transakcyjną. Działając na podstawie otrzymanego ode mnie notarialnego pełnomocnictwa, po podpisaniu umowy przedwstępnej uzyskał niezbędne dokumenty w urzędach i spółdzielni. Na koniec podpisał w moim imieniu umowę przyrzeczoną. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Robertem Kandeferem. Jest osobą odpowiedzialną, dyskretną, godną zaufania, z dużą wiedzą merytoryczną. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić go każdemu, kto chce skutecznie i bezpiecznie sprzedać swoje mieszkanie.

Tomasz

Bardzo dziękuję za pomoc w szybkim znalezieniu mieszkania do wynajęcia. Pan Robert Kandefer wykazał się dużym profesjonalizmem. Cały proces, od prezentacji mieszkania do przekazania nam kluczy od właścicielki mieszkania, odbył się bardzo sprawnie. Polecam Pana Roberta Kandefera i firmę Maxon

Inga

Serdecznie dziękuję za profesjonalny proces wynajmu mieszkania, w którym Pan Robert Kandefer wykazał się zaangażowaniem i zapewnił pełne wsparcie na każdym etapie. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować i polecić współpracę z panem Robertem - bardzo duża dostępność, świetny i bezpośredni kontakt, merytoryczne przeprowadzenie przez cały proces negocjacji i realizacji formalności to główne aspekty opisujące bezpośrednią współpracę z Panem Robertem.

Krystian G.

Mieszkając za granicą jest mi bardzo trudno wynająć swoje mieszkanie na odległość. Moja znajoma poleciła mi Roberta Kandefer i to był strzał w dziesiątkę. Robert bardzo zaangażował się w wynajem mojego mieszkania, zorganizował ekipę remontową by odświeżyć mieszkanie przed wynajmem, zorganizował osobę do instalacji nowych żaluzji nawet sam wymienił spalone żarówki w mieszkaniu, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Pomógł zdalnie podpisać Umowę najmu, poprzez DocuSign i przekazał w moim imieniu mieszkanie najemcom. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Robertem Kandefer z firmy Maxon i polecam go innym, którzy są w takiej sytuacji jak ja, gdzie przyjazd z zagranicy podczas Covid19 był praktycznie niemożliwy To jest profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem , osoba godna zaufania, polecam każdemu

Małgorzata P.

Sprzedając mieszkanie miałam przyjemność pracować z Panem Robertem Kandefer. Na każdym etapie naszej współpracy spotkałam się z pełnym profesjonalizmem, ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Byłam informowana na bieżąco na jakim etapie sprzedaży jesteśmy i jakie jeszcze przede mną. Pan Robert był zawsze dostępny i chętny do pomocy. Szukał niestandardowych rozwiązań, gdy sytuacja tego wymaga a przy tym przemiły i zawsze uśmiechnięty, z wyjątkowym podejściem do klienta. W moim odczuciu Pan Robert cały ciężar sprzedaży wziął na siebie, dzięki czemu zminimalizował wysiłek i stres po mojej stronie. Jeszcze raz dziękuję za szybką i sprawną sprzedaż mieszkania. Z pewnością w przyszłości podejmę z panem Robertem współpracę przy kolejnych transakcjach związanych z nieruchomościami.

Rozalia

Dear Robert, It gives us a great pleasure to write this recommendation and to thank you for your help in selling our property within a very short time. Thank you for guiding us in the selling process and arranging the necessary documents for the completion of the sale contract, especially that the time to collect all was very limited, yet we have managed to get it all in time. Thank you for your courtesy and patience and the 'aftercare' service. Dziekujemy.

Mr.& Mrs. Jones (London)

MOJE OFERTY (11)

JAK MOGĘ CI POMÓC