Mateusz Działo

Mateusz Działo

Moje zainteresowanie rynkiem nieruchomości zaczęło się kiedy byłem nastolatkiem. Od samego początku byłem ciekawy mechanizmów rynkowych, przez co zgłębiam je po dzień dzisiejszy. Dzięki szybkiej analizie rynku moi klienci reagują na zmiany wcześniej od innych co owocuje w transakcje.

Swoje doświadczenie sprzedażowe zdobywałem pracując w korporacjach. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, zawsze towarzyszy mi uśmiech. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, co oznacza, że z pewnością szybko znajdę idealnego kupca dla Twojej nieruchomość.

Regularnie stawiam i realizuję postawione przed sobą cele. Posiadam umiejętność słuchania oraz szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków. Dbam o bezpieczeństwo każdej transakcji i satysfakcję klienta. Cenie sobie zaufanie i długofalową współpracę.

„W swoim życiu musisz dokonać tylko kilku kluczowych dobrych wyborów, by odnieść sukces. Oczywiście jeśli powstrzymasz się od notorycznego popełniania poważnych błędów.”

Warren Buffett

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

 
Mateusz Działo
Doradca ds. nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Białołęka, ul. Dziatwy 55,45 m2 2 600,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Białołęka, ul. Książkowa 40,40 m2 1 600,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Bemowo, ul. Lajosa Kossutha 50,10 m2 475 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Bemowo, ul. Dębicka 52,50 m2 1 800,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Białołęka, ul. Krzyżówki 51,00 m2 3 000,00 PLN

REFERENCJE (2)

Chce podziękować p. Mateuszowi Działo za zaangażowanie się w wynajem mojego mieszkania. Pan Mateusz zadbał o udekorowanie mieszkania, zrobił świetne zdjęcia, cierpliwie oprowadzał potencjalnych najemców umiejętnie prezentując walory mieszkania. Był ze mną w stałym kontakcie, na bieżąco informował o planowanych spotkaniach z klientami, wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Był także bardzo pomocny już w trakcie podpisywania umowy, przypominał o sprawdzeniu wszystkich dokumentów, stanu liczników itp. Zdecydowanie polecam pana Mateusza :-)

2021-05-31
Joanna J.
Wynajem mieszkania - Białołęka

Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Panem Mateuszem Działo, który pośredniczył w sprzedaży mojego mieszkania w Warszawie. Pan Mateusz w trakcie naszej współpracy zawsze był profesjonalny, zaangażowany, dyspozycyjny, miły i skuteczny. Wywiązał się wzorowo ze wszystkich zleconych usług. Dopilnował, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu transakcja przebiegła bezproblemowo i w spokojnej atmosferze.

2021-05-28
Agata A. - zadowolony klient
Mieszkanie przy ul L. Kossutha

JAK MOGĘ CI POMÓC