Jan Korczak

Zależy Ci na bezpiecznej transakcji?
Chcesz sprzedać nieruchomość za możliwie jak najwyższą cenę?
A może chodzi Ci o najlepsze zainwestowanie swoich środków?

Jeżeli chcesz aby zarówno Ty jak i twoja nieruchomość oraz potencjalni klienci byli obsłużeni na najwyższym poziomie trafiłeś w dobre ręce.
Decydując się na współpracę ze mną możesz liczyć na profesjonalną obsługę z Mojej strony, bezpieczną transakcję nad którą czuwać będzie zespół prawny w naszej firmie oraz sprawdzonych partnerów tj: Notariusze, Doradcy kredytowi oraz Podatkowi. 

Od kilku lat skutecznie pogłębiam swoje umiejętności sprzedażowe równocześnie aktywnie przyglądając się rynkowi nieruchomości. Na swoim prywatnym koncie mam już kilka zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych.

Z Firmą MAXON NIERUCHOMOŚCI związany jestem od wielu lat jednak jako pośrednik rozpoczęliśmy współpracę w 2020 roku. 

Dużą wagę przykładam do strony wizualnej Ofert którymi się opiekuję gdyż jest to czynnik decydujący w znacznej mierze o zainteresowaniu daną nieruchomością. 

Elastyczność i wysoka dostępność jest dla mnie priorytetem dlatego nie trudno będzie się do mnie dodzwonić. Jeżeli jednak tak się zdarzy to z dużym prawdopodobieństwem jestem na treningu gdyż wspinanie to coś co pochłania mnie po godzinach pracy.

Zapraszam.

Jan Korczak
Doradca ds. nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Żoliborz, ul. Przasnyska 73,20 m2 5 700,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Wola, ul. Pańska 37,50 m2 510 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Praga-Północ, ul. Józefa Szanajcy 48,26 m2 1 700,00 PLN

REFERENCJE (2)

Dzięki za pomoc w wynajęciu mieszkania na Ossowskiego. Muszę przyznać ,że kolega Janek spisał się w tej sprawie WZOROWO, wykazując się dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Należą Mu się tym samym słowa uznania i pochwały. Myślę, że Maxon Targówek ma w zespole bardzo dobrego fachowca. :)

2021-05-31
Arek M.
Wynajem mieszkania przy Ossowskiego

Z przyjemnością polecam pana Jana Korczaka jako Agenta Nieruchomości. Jego zaangażowanie w wykonywane obowiązki, poziom kompetencji, jak również serdeczności w kontakcie wyraźnie wykraczają poza spotykane standardy. Jest stale dyspozycyjny i kładzie silny nacisk na efektywne działanie, choć w bardzo taktowany i nienachalny sposób. Jego zaangażowanie w szybki wynajem nieruchomości jest w pozytywnym sensie na równi, o ile nie wyższy niż determinacja klienta. W bardzo profesjonalny sposób wspiera i wyręcza wynajmującego we wszystkich możliwych sprawach związanych z wynajmem nieruchomości.

2021-01-15
Pani Anna
Wynajem mieszkania - Praga Północ

MOJE OFERTY (2)

JAK MOGĘ CI POMÓC