Joanna Krzywańska

Joanna Krzywańska

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie i uzyskać najwyższą realną cenę?
- Nie mogłeś trafić lepiej.

Moja wnikliwa obserwacja rynku i stale zdobywana wiedza pozwoli mi tego dokonać na najlepszych dla Ciebie warunkach. Zdobyłam gruntowną wiedzę i doświadczenie – oparte na kilkuletniej intensywnej pracy na rynku nieruchomości. Wiem, że oprócz ekspertyzy i skuteczności, Klienci poszukują usługi naprawdę szytej na miarę, elastycznej i przyjaznej.

Chciałbyś sprzedać, kupić lub wynająć mieszkanie w Warszawie, a nie mieszkasz tu na stałe? - świetnie trafiłeś, wszystkim się zajmę w Twoim imieniu. Współpracując ze mną, masz również pewność, że transakcję przeprowadzę w rzetelny sposób i będziesz w pełni zabezpieczony. Dopilnuję też, aby wszystko było załatwione w odpowiednim czasie i dopięte na ostatni guzik.

Każdy Klient i każda nieruchomość wymaga indywidualnego podejścia. Pasja w tym co robię jest bardzo ważna. Kilka lat pracy w Holandii nauczyło mnie odpowiedniego podejścia do Klientów zagranicznych.

Klienci, których obsłużyłam już mają spełnione marzenia i zrealizowane inwestycje. A Ty?

W wolnych chwilach relaksuję się przy rodzinie, dobrej książce, sporcie oraz na długich spacerach z czworonogim przyjacielem 😉

Zapraszam do współpracy.

 
Joanna Krzywańska
Doradca ds. nieruchomości

REFERENCJE (1)

Oceniając współprace z Panią Joanną muszę napisać, że widać pełen profesjonalizm oraz doświadczenie. Kontakt był szybki i bardzo dobry. Pani Joanna zawsze odbiera telefony, nie owija w bawełnę, bardzo szybko przygotowała ofertę oraz raport cenowy dla mojego mieszkania. W pełni mogę polecić Panią jako pośrednika innym. Pośrednik na 10!

Błażej Ch.
Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Dubois

MOJE OFERTY (13)

JAK MOGĘ CI POMÓC