Magdalena Bis

Rynkiem  nieruchomości interesuje się od lat. Swoje doświadczenie sprzedażowe budowałam w międzynarodowym środowisku za granicą, współpracując głównie z klientem premium.

W pracy stawiam przede wszystkim na dynamiczne działania, profesjonalizm, rzetelność i satysfakcję klientów.

We wspólnej współpracy cenię zasadę "win-win". Zawsze działam w najlepszym interesie strony, którą reprezentuje. Zarówno ja i moi klienci cenimy sobie zaufanie i długofalową współpracę.

Z doświadczenia wiem, że nie ma dwóch identycznych transakcji, dlatego indywidualnie i elastycznie podchodzę do każdego procesu związanego z zakupem lub sprzedażą nieruchomości. Szanuję czas swoich klientów, analizuję ich obiekcje i uwzględniam wszystkie wymagania, a przede wszystkim dbam o bezpieczeństwo każdej transakcji.

Rynek nieruchomości przez cały czas ewoluuje, dlatego aby zapewniać najwyższy poziom obsługi nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.

Decydując się na współpracę ze mną możecie Państwo być pewni, że proces zakupu bądź sprzedaży nieruchomości przebiegnie rzeczowo, konkretnie i skrupulatnie.

"Cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz" - Warren Buffett

Zapraszam do kontaktu.

               
Magdalena Bis
Doradca ds. nieruchomości

REFERENCJE (2)

Pani Magdalena Bis i Pan Bartosz Wawrzyniak byli niezwykle pomocni przy sprzedaży mieszkania. Dzięki ich doświadczeniu i profesjonalnym poradom proces sprzedaży wraz z wszystkimi formalnościami przebiegł szybko i bez problemów. Pani Magdalena i Pan Bartosz służyli radą i pomocą na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Cała transakcja przebiegła komfortowo i bezpiecznie.

2020-09-30
Piotr S.
Sprzedaż mieszkania 3 pokojowego, Wilanów

Pani Magdaleno ! Bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu nas przez proces podpisania umowy najmu okazjonalnego mieszkania. Jesteśmy mile zaskoczeni Pani ogromnym zaangażowaniem, wyrozumiałością i otwartością na klienta. Wszystkim polecamy firmę MAXON, a szczególnie Pani opiekę. W przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba, chcielibyśmy móc ponownie współpracować właśnie z Panią.

Jadwiga i Jerzy S.
Wynajem mieszkania

MOJE OFERTY (17)

JAK MOGĘ CI POMÓC