Patrick Belliot

Patrick Belliot
Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu (ponad 20 lat). Przechodziłem wszystkie szczeble kariery począwszy od handlowca, kierownika do dyrektora handlowego. Na wszystkich stanowiskach poznawałem szczegóły pracy z ludźmi, nauczyłem się organizować czas pracy sobie i innym oraz podejmować często trudne decyzje. Praca w Maxon pomaga mi łączyć moje doświadczenie w handlu z pasją do nieruchomości.

Służę doradztwem w obsłudze nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. W czasie realizowania procesu sprzedaż gwarantuję zarówno proste jak i nieszablonowe rozwiązania. Wiem jak ważna jest rzetelność i otwarta komunikacja. Moim celem jest zadowolenie Klienta i długofalowa współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu.

Wszyscy moi Klienci są traktowani indywidualnie. W pierwszym etapie współpracy staram się poznać jak najdokładniej wszystkie potrzeby Klienta oraz określić preferencje. To pomaga już na samym początku zaoszczędzić tak cenny czas podczas dalszej współpracy. Stawiam na profesjonalizm i sympatyczną atmosferę bo pomaga ona moim klientom dokonywać właściwych wyborów z zachowaniem najwyższych standardów.​

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.
   
Patrick Belliot
Doradca ds. nieruchomości

MOJE OFERTY (9)

JAK MOGĘ CI POMÓC