Grażyna Makuszyńska

Grażyna Makuszyńska

Nieruchomości to moja pasja.

Pracą na rynku nieruchomości zajmuję się od 2006 roku.
Mam Wykształcenie Wyższe Podyplomowe Ekonomiczne i licencję zawodową Nr 23621.

W pracy na pierwszym miejscu stawiam na zadowolenie i satysfakcję Klienta. Jestem skuteczna, rzetelna, dostosowuję się do indywidualnych potrzeb Klienta. Spotkania i prezentacje przygotowuję skrupulatnie aby Klient nie tracił czasu. Profesjonalnie i w miłej atmosferze pomagam Klientom w wyborze poszukiwanych nieruchomości. Moja współpraca z Klientem oparta jest na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Efektem wieloletniej, solidnej praca w branży nieruchomości są powracający do mnie klienci co daje mi jeszcze większą satysfakcję.

Specjalizuję się zarówno w obsłudze nieruchomości komercyjnych jak i mieszkalnych.

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Grażyna Makuszyńska
Doradca ds. nieruchomości

REFERENCJE (4)

Składam podziękowanie i wyrazy uznania za profesjonalizm, godną podziwu sprawność w załatwianiu spraw urzędowych oraz kulturę osobistą, która sprawiła, że transakcja sprzedaży działki w Lipowie została przeprowadzona bardzo szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Pozdrawiam Katarzyna Kaźmierczak

2021-07-16
Katarzyna i Wojciech K.
Sprzedaż domu pod Warszawą

W imieniu własnym i żony chciałbym podziękować Pani Grażynie Makuszyńskiej z Państwa firmy za profesjonalne wsparcie nas przy transakcji zakupu gruntu, którego finalizacja nastąpiła w dniu dzisiejszym w Kancelarii Notarialnej w Otwocku. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Grażynie za merytoryczną i profesjonalną obsługę w zakresie pełnego procesu pośrednictwa w zakresie zakupu gruntu. Pani Grażyna od pierwszego spotkania do dzisiejszej finalizacji dostarczała nam na bieżąco niezbędne informacje, była bardzo aktywna i merytoryczna, wielokrotnie tłumacząc nam wszystkie zawiłości związane z całym procesem zakupu gruntu. Jeśli zdarzy nam się w przyszłości możliwość kolejnej inwestycji, z pewnością zwrócimy się do Państwa firmy i Pani Grażyny Makuszyńskiej, gdyż mamy poczucie pełnego bezpieczeństwa, zaangażowania i wiedzy, jaką posiada Pani Grażyna.

2021-01-26
Adrianna i Karol
Zakup gruntu

Z prawdziwą przyjemnością polecam wszystkim osobom, chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości firmy MAXON - Panią Grażynę Makuszyńską, która sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom. „Od pierwszego kontaktu z Panią Grażyną odczułam wrażenie, że jest osobą rzetelną, z dużym zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki jako agenta nieruchomości. Wykazała się wysokimi kwalifikacjami, doświadczeniem i profesjonalizmem w sprzedaży oraz znajomości przepisów. Współpraca przebiegła sprawnie w miłej atmosferze - to ogromna przyjemność dla mnie . Jest to świadectwo, że Pani Grażyna zasługuje na bardzo wysoką notę za wypełnianie powinności związanych z zajmowanym przez nią stanowiskiem pracy w renomowanej firmie MAXON Nieruchomości. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim ceniącym uczciwość, kompetentność, niezawodność i obowiązkowość współpracę z agentem nieruchomości Panią Grażynę, która powinna być wzorem dla wielu ludzi – nie tylko z branży obrotu nieruchomościami. Jest godna zaufania. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

2020-12-21
Kinga W.
Zakup gruntu

Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa firmy Maxon. Pani Marta Rosolska w sposób kompetentny i nienahalny przedstawiła mi oferty mieszkań zgodne z moimi potrzebami i według wskazanych kryteriów. Szczególnie doceniam bardzo skutecznie zaaranżowane oględziny mieszkania którego właścicielka już miała ofertę kupna od innych klientów. Te oględziny zakończyły się błyskawicznym zakupem. Pani Marta Rosolska wraz z Panią Grażyną Makuszyńską towarzyszyły nam w czasie podpisywania aktu notarialnego oraz w czasie przekazania mieszkania pilnując by dopełnione zostały wszystkie formalności. To wszystko w miłej i kulturalnej atmosferze, z dyskrecją i profesjonalizmem Sylwia W-Ł.

2020-02-27
Pani Sylwia
Mieszkanie przy ul. Konduktorskiej

MOJE OFERTY (35)

JAK MOGĘ CI POMÓC