Grażyna Makuszyńska

Grażyna Makuszyńska

Nieruchomości to moja pasja.

Pracą na rynku nieruchomości zajmuję się od 2006 roku.
Mam Wykształcenie Wyższe Podyplomowe Ekonomiczne i licencję zawodową Nr 23621.

W pracy na pierwszym miejscu stawiam na zadowolenie i satysfakcję Klienta. Jestem skuteczna, rzetelna, dostosowuję się do indywidualnych potrzeb Klienta. Spotkania i prezentacje przygotowuję skrupulatnie aby Klient nie tracił czasu. Profesjonalnie i w miłej atmosferze pomagam Klientom w wyborze poszukiwanych nieruchomości. Moja współpraca z Klientem oparta jest na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Efektem wieloletniej, solidnej praca w branży nieruchomości są powracający do mnie klienci co daje mi jeszcze większą satysfakcję.

Specjalizuję się zarówno w obsłudze nieruchomości komercyjnych jak i mieszkalnych.

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

         
Grażyna Makuszyńska
Doradca ds. nieruchomości

REFERENCJE (1)

Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa firmy Maxon. Pani Marta Rosolska w sposób kompetentny i nienahalny przedstawiła mi oferty mieszkań zgodne z moimi potrzebami i według wskazanych kryteriów. Szczególnie doceniam bardzo skutecznie zaaranżowane oględziny mieszkania którego właścicielka już miała ofertę kupna od innych klientów. Te oględziny zakończyły się błyskawicznym zakupem. Pani Marta Rosolska wraz z Panią Grażyną Makuszyńską towarzyszyły nam w czasie podpisywania aktu notarialnego oraz w czasie przekazania mieszkania pilnując by dopełnione zostały wszystkie formalności. To wszystko w miłej i kulturalnej atmosferze, z dyskrecją i profesjonalizmem Sylwia W-Ł.

2020-02-27
Pani Sylwia
Mieszkanie przy ul. Konduktorskiej

MOJE OFERTY (25)

JAK MOGĘ CI POMÓC