Bartosz Wawrzyniak

Bartosz Wawrzyniak

Jeśli potrzebujesz sprawnego i profesjonalnego wsparcia na rynku nieruchomości to właśnie trafiłeś na odpowiednią osobę.

Pracuję w Maxonie od 2017 roku, choć moje zainteresowanie rynkiem nieruchomości sięga o wiele wcześniej. W młodości uwielbiałem programy o remontach, flipach i obrocie mieszkaniami na rynkach zagranicznych. Na studiach z Finansów interesowałem się tematem inwestowania w mieszkania i wybierałem przedmioty związane z obrotem nieruchomościami.

Wiedzy teoretycznej nie zastąpi jednak doświadczenie i to właśnie je uważam za swoją mocną stronę. Przeprowadziłem kilkadziesiąt transakcji sprzedaży i wynajmu różnych nieruchomości. Każda transakcja ma swoją specyfikę i do każdej podchodzę indywidualnie. Uważam satysfakcję klienta oraz zaspokojenie jego oczekiwań za najważniejszy element swojej pracy.

Jeśli zdecydujesz się na pracę ze mną, gwarantuję zaangażowanie i kompleksową obsługę całego procesu sprzedaży bądź wynajmu. Służę pomocą przy określeniu możliwej do uzyskania ceny, przygotowaniu mieszkania do sprzedaży, stworzeniu bezkonkurencyjnej oferty oraz weryfikacji dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji. Dobra współpraca wymaga wzajemnego zaufania oraz współdziałania pośrednika oraz Właściciela. Zawsze jestem otwarty na pomysły, sugestie oraz oczekiwania swoich klientów – wspólnie możemy dużo więcej.

Zapraszam do współpracy.

Bartosz Wawrzyniak
Specjalista ds. Nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Bemowo, ul. Edmunda Jana Osmańczyka 65,90 m2 650 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Bemowo, ul. Zeusa 94,10 m2 870 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, ul. Okuniewska 65,60 m2 448 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, ul. Targowa 77,37 m2 447 500,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Wola, ul. Karolkowa 56,00 m2 3 950,00 PLN

REFERENCJE (2)

Pani Magdalena Bis i Pan Bartosz Wawrzyniak byli niezwykle pomocni przy sprzedaży mieszkania. Dzięki ich doświadczeniu i profesjonalnym poradom proces sprzedaży wraz z wszystkimi formalnościami przebiegł szybko i bez problemów. Pani Magdalena i Pan Bartosz służyli radą i pomocą na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Cała transakcja przebiegła komfortowo i bezpiecznie.

2020-09-30
Piotr S.
Sprzedaż mieszkania 3 pokojowego, Wilanów

https://cdn.maxon.pl/Certyfikaty/Dyplom_Wawrzyniak.png

MOJE OFERTY (6)

JAK MOGĘ CI POMÓC