Anna Wyżlic

Wykształcenie:
ukończyłam Szkołę Główną Handlową w Warszawie uzyskując tytuł magistra nauk ekonomicznych. W toku dalszej edukacji z powodzeniem ukończyłam kurs maklera papierów wartościowych, zdając egzamin na licencję maklera. Odbyłam wiele kursów zawodowych, w tym kurs doradcy inwestycyjnego, znacznie rozszerzających moją wiedzę i umiejętności.

Doświadczenie zawodowe:
od kilkunastu lat współpracuję z klientami, którzy chcą przeznaczyć swoje nadwyżki finansowe na cele inwestycyjne, pomagając im podjąć decyzję na rynku kapitałowym a obecnie również na rynku nieruchomości. Kupno nieruchomości na cele mieszkaniowe, jest również działaniem inwestycyjnym i równie trudną, długoterminową decyzją. Prowadzę klienta przez cały proces transakcyjny w sposób bezpieczny, sprawny, z minimalizacją ryzyka.

Zainteresowania:
analizując sytuację na rynku finansowym, interesowałam  się również rynkiem nieruchomości, jako pochodną ogólnej sytuacji gospodarczej. Lubię uczyć się nowych zagadnień, rozszerzam stale swoją wiedzę o elementy związane z własnościami użytkowymi nieruchomości, walorami estetycznymi, przygotowaniem ich do wynajmu, czy sprzedaży, prezentacją oraz wyceną nieruchomości. Ujmując szerzej, zwracam uwagę na wszystkie elementy mające wpływ i będące ściśle związane z dobrym kupnem, sprzedażą czy wynajmem.
Przez wiele lat rynek nieruchomości był moją dodatkową pasją, a obecnie stał się przedmiotem moich zainteresowań zawodowych.

Kontakt:
zapraszam Cię do współpracy, napisz do mnie: anna.wyzlic@maxon.pl
lub zadzwoń 746 469 400

     

Anna Wyżlic
Doradca ds. nieruchomości

REFERENCJE (7)

Pragnę polecić Państwu Panią Agent Annę Wyżlic z Maxon Nieruchomości. Po tym jak bezskutecznie przez pół roku starałem się sprzedać mieszkanie angażując w to wiele różnych agencji i dając ogłoszenie na własną rękę, zdecydowałem się w końcu na współpracę z Panią Anną Wyżlic z Maxon Nieruchomości - na wyłączność. Pani Anna rozwiązała mój problem i znalazła zainteresowanego kupnem klienta. (Spółdzielnia mieszkaniowa Bródno - problem nieuregulowanej prawnie kwestii własności gruntów, co oznacza w praktyce brak księgi wieczystej, zarówno dla całego bloku jak i wszystkich znajdujących się w nim mieszkań, oznacza to możliwość sprzedaży tylko klientowi z gotówką, ponieważ banki nie dają obecnie na takie mieszkania kredytu - problem dotyczy ponad 60 tys. mieszkań w Warszawie.) Profesjonalizmem Pani Anna wykazała się już wykonując sesję zdjęciową mieszkania - bez porównania o wiele lepiej niż agenci z innych agencji. Pani Anna wykonała ogromną pracę, prezentując mieszkanie potencjalnym klientom. Była też bardzo pomocna w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze sprzedażą oraz przekazaniem nieruchomości nowym właścicielom. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i najlepszym agentem nieruchomości jakiego dotychczas spotkałem.

2021-07-05
Paweł
Sprzedaż mieszkania 3 pokojowego, Targówek

Polecam współpracę z biurem Maxon, w szczególności z Panią Anną Wyżlic. Profesjonalnie zajęła się najmem dla mnie mieszkania. Pani Anna jest cierpliwa, pilnuje, aby wszystko było zrozumiałe i zawsze dopilnowane dla bezpieczeństwa i wygody swoich klientów. Wizerunek firmy - agencji jest budowany przez jej pracowników. Pani Anna, reprezentuję profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą.

2021-06-16
Urszula S.
Wynajem mieszkania przy ul. Krochmalnej.

Szanowni Państwo, z prawdziwą przyjemnością piszemy to podziękowanie i rekomendację. Państwa agentka, Pani Anna Wyżlic, obsługiwała zakup już drugiej naszej nieruchomości. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista Pani Anny to cechy, na które zwróciliśmy uwagę podczas zakupu naszego domu w 2018 roku. Gdy obecnie postanowiliśmy się kupić córce mieszkanie, przez myśl nam nie przeszło, aby zwrócić się do kogoś innego. Postrzeganie agencji odbywa się głównie poprzez wizerunek, który tworzą agenci. Gratulujemy Państwu wizerunku, który tworzy Wam Pani Anna Wyżlic.

2021-04-09
Joanna K. i Michał N.
Zakup mieszkania przy ul. Kurhan w Warszawie

Очень понравилось отношение к клиенту! Все показали, объяснили, обсудили все нюансы. От первого звонка до заселения в квартиру все прошло очень организовано и профессионально! Отдельно хотел бы выразить свою благодарность и отметить работу агента Anna Wyzlic, и порекомендовать ее как профессионала!

2020-09-22
Dzianis D.
Wynajem mieszkania przy ul. Rossiniego

Współpracowałam z panią Anną Wyżlic doradcą ds. nieruchomości w firmie Maxon w zakresie wynajmu mieszkania. Otrzymałam profesjonalną pomoc na każdym etapie, cała transakcja przebiegła sprawnie, ale tylko dzięki pani Ani. Polecam współpracę nie tylko ze względu na profesjonalizm, ale też ciepłą osobowość pani Ani.

2020-07-22
Marta Z.
Wynajem mieszkania przy ul. Biały Kamień

Od 3 lat współpracuję z Anną Wyżlic przy wynajmie moich mieszkań. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, jak również z wyboru najemców. Polecam współpracę z Panią Anną

2020-07-22
Jan B.
Wynajem mieszkania - ul. Biały Kamień

Pani Anno, Ja jestem pod wrażeniem Pani sposobu podejścia zarówno do interesów Najemcy jak i interesów Wynajmującego. Ma Pani w sobie dużo wdzięku, kultury, intuicji i umiejętności kompromisu. Jest Pani przesympatyczna 😊.

2017-10-18
Zbigniew W.
Wynajem mieszkania przy ul. Andersa

MOJE OFERTY (8)

JAK MOGĘ CI POMÓC