Anna Wyżlic

Wykształcenie:
ukończyłam Szkołę Główną Handlową w Warszawie uzyskując tytuł magistra nauk ekonomicznych. W toku dalszej edukacji z powodzeniem ukończyłam kurs maklera papierów wartościowych, zdając egzamin na licencję maklera. Odbyłam wiele kursów zawodowych, w tym kurs doradcy inwestycyjnego, znacznie rozszerzających moją wiedzę i umiejętności.

Doświadczenie zawodowe:
od kilkunastu lat współpracuję z klientami, którzy chcą przeznaczyć swoje nadwyżki finansowe na cele inwestycyjne, pomagając im podjąć decyzję na rynku kapitałowym a obecnie również na rynku nieruchomości. Kupno nieruchomości na cele mieszkaniowe, jest również działaniem inwestycyjnym i równie trudną, długoterminową decyzją. Prowadzę klienta przez cały proces transakcyjny w sposób bezpieczny, sprawny, z minimalizacją ryzyka.

Zainteresowania:
analizując sytuację na rynku finansowym, interesowałam  się również rynkiem nieruchomości, jako pochodną ogólnej sytuacji gospodarczej. Lubię uczyć się nowych zagadnień, rozszerzam stale swoją wiedzę o elementy związane z własnościami użytkowymi nieruchomości, walorami estetycznymi, przygotowaniem ich do wynajmu, czy sprzedaży, prezentacją oraz wyceną nieruchomości. Ujmując szerzej, zwracam uwagę na wszystkie elementy mające wpływ i będące ściśle związane z dobrym kupnem, sprzedażą czy wynajmem.
Przez wiele lat rynek nieruchomości był moją dodatkową pasją, a obecnie stał się przedmiotem moich zainteresowań zawodowych.

Kontakt:
zapraszam Cię do współpracy, napisz do mnie: anna.wyzlic@maxon.pl
lub zadzwoń 746 469 400

     

Anna Wyżlic
Doradca ds. nieruchomości

REFERENCJE (3)

Очень понравилось отношение к клиенту! Все показали, объяснили, обсудили все нюансы. От первого звонка до заселения в квартиру все прошло очень организовано и профессионально! Отдельно хотел бы выразить свою благодарность и отметить работу агента Anna Wyzlic, и порекомендовать ее как профессионала!

2020-09-22
Dzianis D.
Wynajem mieszkania przy ul. Rossiniego

Współpracowałam z panią Anną Wyżlic doradcą ds. nieruchomości w firmie Maxon w zakresie wynajmu mieszkania. Otrzymałam profesjonalną pomoc na każdym etapie, cała transakcja przebiegła sprawnie, ale tylko dzięki pani Ani. Polecam współpracę nie tylko ze względu na profesjonalizm, ale też ciepłą osobowość pani Ani.

2020-07-22
Marta Z.
Wynajem mieszkania przy ul. Biały Kamień

Od 3 lat współpracuję z Anną Wyżlic przy wynajmie moich mieszkań. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, jak również z wyboru najemców. Polecam współpracę z Panią Anną

2020-07-22
Jan B.
Wynajem mieszkania - ul. Biały Kamień

MOJE OFERTY (27)

JAK MOGĘ CI POMÓC