Magdalena Polak-Orkisz

Magdalena Polak-Orkisz

Ambitna i komunikatywna, uwielbiana przez klientów za indywidualne podejście, rzetelność i dbałość o detale. Ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z klientami. Elokwentna, skuteczna w działaniu. Świetny negocjator z licznymi sukcesami na swoim koncie. Odbyła wiele kursów, szkoleń i praktyk branżowych. Duże doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Wielbicielka odnawialnych źródeł energii, pasjonatka sportów ekstremalnych, tańców latynoskich oraz sportów sylwetkowych.

Od wielu lat w branży nieruchomości, specjalizuje się zarówno w sprzedaży jak i w wynajmie nieruchomości. Uwielbia pracę z aparatem fotograficznym, co powoduje, że jej oferty wyróżniają się na tle innych. Kreatywność, dyspozycyjność i umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, to tylko niektóre z jej zalet. Od długiego już czasu wolontariusz działający na rzecz pokrzywdzonych, bezdomnych zwierząt. Jej motto „Każdy ma w życiu to, na co się odważy" Zapraszam do kontaktu!

Magdalena Polak-Orkisz
Specjalista ds. nieruchomości

REFERENCJE (2)

Jeśli chodzi o wrażenia ze współpracy z Panią Magdaleną to jestem bardzo zadowolony. Mając wiele obaw szukając właściwej agencji nieruchomości do przeprowadzenia całej procedury związanej ze sprzedażą mieszkania,trafiłem do firmy Maxon Nieruchomości.Po pierwszym spotkaniu z Panią Magdaleną stwierdziłem,że nie tylko mam do czynienia z osobą profesjonalną i kreatywną, ale również z pełną wdzięku osobistego i urody kobietą, potrafiącą prowadzić sprawę w sposób spokojny nie stwarzając napięć, zachowując jednocześnie pełną kontrolę i zaangażowanie. Przez cały czas sprawy mogłem się czuć bezpiecznie,że sprawy toczą się właściwym torem.Dało to duży komfort psychiczny,którego to oczekiwałem między innymi decydując się na współpracę z Panią Magdaleną.Powyższą ocenę proszę nie traktować tylko jako komplement lecz są to szczere moje odczucia po współpracy z Panią Magdaleną. Jestem pewny,że jeżeli ktoś z mojego otoczenia znajomych szukałby skutecznego i doświadczonego agenta nieruchomości to poleciłbym z całą konsekwencją Panią Magdalenę Polak-Orkisz.

2020-01-28
Bogusław Z.

Chciałem udzielić rekomendacji i polecić Panią Magdalenę Polak-Orkisz, jako osobę mającą świetne wyczucie dla klienta, szczególnie tego wymagającego. Poszukiwaliśmy mieszkania ponad dwa miesiące i spotkaliśmy, wielu doradców z różnych agencji, natomiast żaden nie wykazał się takim zrozumieniem potrzeb i taką konkretnością w działaniach jak Pani Magdalena. Rozumiała kwestię naszej ograniczonej mobilności, rozumiała jakich nieruchomości poszukujemy i dostosowała wszystkie spotkania w taki sposób, aby nam wszystkim ułatwić życie, co zrobiła wręcz w mgnieniu oka. Do transakcji nie doszło ze względów losowych, natomiast jestem pewien, że jeżeli w przyszłości korzystalibyśmy z usług jakiejkolwiek agencji, chcielibyśmy tak być traktowani, myślę, że nie tylko my ale też każdy klient.

Łukasz

MOJE OFERTY (10)

JAK MOGĘ CI POMÓC