Jakub Zając
Od 2011 roku w kilku firmach zdobywałem doświadczenie w sprzedaży mieszkań i lokali, co dało mi obraz różnic w standardach pracy pośrednika. Od 2016 roku w firmie Maxon, działania swe koncentruję na urokliwym Muranowie, który okalają dwie stacje metra a od największych stołecznych atrakcji - Nadwiślańskich Bulwarów, Starego Miasta czy multimedialnych fontann – dzieli nas tylko kwadrans spacerem.
     Przeprowadzam dokładną analizę rynku, pamiętając jednocześnie, że to relacje z ludźmi są najważniejsze na każdym etapie współpracy. Wzorując się na modelu amerykańskim, w oparciu o współpracę na zasadach wyłączności w programie ,,0% od kupującego”, skupiam się na reprezentowaniu właścicieli ale przeprowadzam obie strony transakcji przez cały proces sprzedaży od A do Z. Klucz do osiągania wyznaczonych celów leży, moim zdaniem, w determinacji, profesjonalizmie i wierze w potencjał własny oraz silnej od 31 lat marki Maxon, dla której w 2016 roku miałem przyjemność wymyślić hasło ,,Klucz do nieruchomości”.
     Kultowe postacie takie jak Bellotti, Zamenhoff, Maria Curie czy Anielewicz i równie kultowe miejscówki takie jak Kino Muranów, Teatr Kamienica, Muzeum Polin czy Pałac Krasińskich, tworzą niepowtarzalny klimat Muranowa - osiedla w centrum a jednocześnie trochę na uboczu.
   Dla miłośników nowoczesnej gastronomii nie zabraknie rewelacyjnych knajpek takich jak: Vege Miasto, Pizzeria z Nowolipek, Drożdż, Linh, Craft Beer Muranów, Der Elefant, Sapko czy Vegan Ramen Shop, a dla spacerowiczów wspaniałych terenów zielonych: Ogród Krasińskich i Saski, Skwer Willy’ego Brandta, Gorzechowskiego czy Apfelbauma. Wartość dodaną stanowią murale, zdobiące architekturę socrealizmu, w które artyści, tacy jak Swansky, Etam Cru, Lis Kula, Niebieski robi kreski, Etnograff czy Klamra, tchnęli nową narrację historyczną.
Zapraszam do współpracy właścicieli nieruchomości Muranowa i całej Warszawy, którzy chcą sprzedać swe mieszkania w możliwie najwyższej cenie rynkowej.
Jakub Zając
Specjalista ds. nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Śródmieście, Muranów, ul. gen. Władysława Andersa 53,65 m2 859 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Chłodna 67,00 m2 800 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Śródmieście, ul. Mordechaja Anielewicza 35,59 m2 550 000,00 PLN
Lokal handlowy - Sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, ul. Ignacego Kruszewskiego 95,24 m2 700 000,00 PLN
Lokal handlowy - Sprzedaż Warszawa, Wola, ul. Łucka 35,50 m2 365 000,00 PLN

REFERENCJE (7)

Dziękujemy. Bardzo nam się podobała oferta przygotowana przez Pana oraz cała sprzedaż. Nie mieliśmy żadnych uwag co do Pana pracy. Mogę spokojnie powiedzieć " kawał dobrej roboty".

2021-07-30
Maciej
Mieszkanie 80 m2

Panie Jakubie, dziękuje za współpracę. Wykonał Pan kawał dobrej roboty. Dobrej i ciężkiej, mogę to przyznać, bo poznałem trochę jej smak. Podczas całego procesu sprzedaży miałem z Panem świetną relację i komunikację a co najistotniejsze – współpraca zakończyła się sukcesem w oszacowanym przez Pana czasie sprzedaży. Film pokazujący urok mieszkania oraz home staging dla ocieplenia wizerunku to były znakomite inicjatywy. Gdy będziemy szukać czegoś w Warszawie, na pewno się do Pana odezwiemy. Teraz wiem, jak skutecznie może działać agent, który pasjonuję się swoją pracą. Dziękuję, że z taką determinacją dzwonił Pan do mnie w zeszłym roku. Na pewno jeszcze będziemy w kontakcie. Z poważaniem

2021-06-29
Bernard B.

Gdy rozpoczynałem współpracę z Panem Jakubem, wydawało mi się, że 3,69% to wygórowane wynagrodzenie. Sam jestem handlowcem. Półtora miesiąca intensywnych działań tego doświadczonego agenta zaowocowało sprzedażą mego mieszkania w bardzo wysokiej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pracę Pana Jakuba oceniam wysoko a wynagrodzenie w programie ,,0% od kupującego” jako adekwatne do jego profesjonalizmu, zaangażowania i dynamiki całego procesu sprzedażowego. Polecam wszystkim współpracę z Panem Jakubem Zającem.

2020-10-13
Kamil W.

,,Panie Jakubie, bardzo dziękujemy za współpracę - owocną i sprawną. Wspólny cel został osiągnięty. Mamy poczucie, że mieszkanie trafiło w dobre ręce osób, które docenią jego klimat. Z poważaniem.”

2020-09-28
Małgorzata M. i Jarosław A.

,,Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panem Jakubem Zającem, który sprawdził się jako doświadczony, wiarygodny i niezawodny partner biznesowy w zakresie sprzedaży nieruchomości. Pan Jakub doprowadził - przede wszystkim - do finalizacji transakcji, ale również wykazał się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do współpracy z Panem Jakubem Zającem.”

2019-12-08
Andrzej Ch.

Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panem Jakubem Zającem, który z ogromnym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do tematów sprzedaży mieszkań i komercjalizacji powierzchni usługowych. Co najważniejsze wszystkie transakcje zostały uwieńczone sukcesem.

2019-09-03
Patrick W.

Sprzedawałam mieszkanie po raz pierwszy, i popełniłam dużo błędów. Wiem tylko że jedną rzecz zrobiłam dobrze - zaufałam Panu Jakubowi. Po przykrych doświadczeniach z innymi pośrednikami byłam nieufna, lecz dzięki jego profesjonalizmowi zrozumiałam na czym powinna polegać współpraca i zaufanie. Pan Jakub Zając potraktował wyzwanie sprzedaży mojego mieszkania poważnie. Jego wsparcie, stały kontakt ze mną, takt i uprzejmość przekonały mnie że jest prawdziwym profesjonalistą w swoim zawodzie. Mieszkanie zostało sprzedane, dzięki jego staraniom spełnione zostały wszystkie moje oczekiwania. Bronił moich interesów, na każdym etapie transakcji. Nie mam wątpliwości, że gdybym ponownie sprzedawała mieszkanie, powierzyłabym tę misje Panu Jakubowi :-) Panie Jakubie, miałam szczęście że Pana poznałam. Gorąco Pana pozdrawiam i życzę wielkich sukcesów!

2019-09-01
Karina Y.

MOJE OFERTY (5)

JAK MOGĘ CI POMÓC