Aneta Smolewska
 
Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej. Ukończyłam również Studia Podyplomowe z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Posiadam Licencję Zawodową numer 17986.
Przez wiele lat pracowałam w międzynarodowych korporacjach, a od 2014 roku współpracuję z firmą Maxon Nieruchomości. Oprócz pośrednictwa zajmuję się również Home Stagingiem - podkreślam atuty sprzedawanych nieruchomości i sprawiam, że ich wartość rynkowa rośnie.  
 
Na co dzień pomagam właścicielom mieszkań oraz domów przejść przez proces sprzedaży ich nieruchomości w sposób jak najbardziej dla nich korzystny czyli pozbawiony stresu, przynoszący im oszczędność czasu oraz dający jak najwyższą, możliwą cenę rynkową. 
Współpracuję z klientami na zasadach wyłączności, dzięki czemu efektywność moich działań ale też satysfakcja Sprzedających może sięgać 100%. Moja praca jest moją pasją. Wykonuję ją z uśmiechem i dbałością o relacje miedzy Stronami transakcji.
Wartości jakimi się kieruję to rzetelność, uczciwość oraz zadowolenie klienta, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, biorę udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach branżowych. 
Interesuję się psychologią, uwielbiam czytać książki oraz aktywnie spędzać czas z najbliższymi. Mieszkam w największej i najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy czyli w Wawrze i tutaj początkowo koncentrowałam swoje działania zawodowe. Od pewnego czasu przyjmuję zlecenia w różnych częściach stolicy, tam gdzie potrzebują mnie klienci, którzy trafili do mnie z polecenia.
Aneta Smolewska
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Wola, ul. Tadeusza Krępowieckiego 29,72 m2 260 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, ul. Saska 30,00 m2 297 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż Warszawa, Ursynów, ul. Wyczółki 300,00 m2 1 715 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Białołęka, ul. Skarbka z Gór 86,40 m2 550 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż Warszawa, Bemowo, ul. Batalionu "Miotła" 260,00 m2 1 100 000,00 PLN

REFERENCJE (11)

Przez kilka tygodni próbowaliśmy sprzedać nasze mieszkanie w Warszawie poprzez małą agencje nieruchomości na podstawie umowy otwartej, lecz oferta nie spotkała się z odzewem potencjalnych nabywców. Następnie polecono nam Panią Anetę Smolewską z firmy Maxon. Mieszkanie sprzedawaliśmy będąc za granica, dlatego zależało nam na sprawnym załatwieniu wszelkich formalności przez agencję nieruchomości. Nowe ogłoszenie przygotowane przez Panią Anetę było bardzo atrakcyjne i przyciągało uwagę. Od razu spotkało się z dużym zainteresowaniem i już po pierwszej prezentacji znalazł się nabywca. Pani Aneta sprawnie kierowała procesem sprzedażny, uzyskała w naszym imieniu potrzebne zaświadczenia i dokumenty. Informowała nas na bieżąco o swoich działaniach. W Warszawie pojawiliśmy się tylko dwukrotnie na jeden dzień w celu podpisania umowy przedwstępnej i przyrzeczonej. Pani Aneta również zadbała o przekazanie kontraktów na energie i gaz. Pani Aneta jest godną zaufania a do tego bardzo miłą i życzliwą osobą. 😃 Polecam

2019-01-12
Paweł Z

Polecam Panią Anetę Smolewską z firmy Maxon. Przez kilka tygodni próbowaliśmy sprzedać nasze mieszkanie w Warszawie poprzez małą agencje nieruchomości na podstawie umowy otwartej, lecz oferta nie spotkała się z odzewem potencjalnych nabywców. Następnie polecono nam Panią Anetę Smolewską z firmy Maxon. Mieszkanie sprzedawaliśmy będąc za granica, dlatego zależało nam na sprawnym załatwieniu wszelkich formalności przez agencję nieruchomości. Nowe ogłoszenie przygotowane przez Panią Anetę było bardzo atrakcyjne i przyciągało uwagę. Od razu spotkało się z dużym zainteresowaniem i już po pierwszej prezentacji znalazł się nabywca. Pani Aneta sprawnie kierowała procesem sprzedażny, uzyskała w naszym imieniu potrzebne zaświadczenia i dokumenty. Informowała nas na bieżąco o swoich działaniach. W Warszawie pojawiliśmy się tylko dwukrotnie na jeden dzień w celu podpisania umowy przedwstępnej i przyrzeczonej. Pani Aneta również zadbała o przekazanie kontraktów na energie i gaz. Pani Aneta jest godną zaufania a do tego bardzo miłą i życzliwą osobą. 😃 Polecam serdecznie!!!

2018-12-14
Paweł Z

w imieniu własnym oraz mojej żony Lidii chcę wyrazić głębokie podziękowanie za znalezienie klienta na moje mieszkanie w Rembertowie, na które przez 3 lata nie mogła znaleźć nabywcy inna agencja. Drugie podziękowania kieruję za szybki znalezienie lokalu w dzielnicy Białołęka, co umożliwiło nam sprawną przeprowadzkę. Podziwiam też Panią za sprawne przeprowadzenie spraw notarialnych i dziękuję także za to. Czekamy jeszcze na wpis do Ksiąg Wieczystych. Dodam, że dzięki Pani mieszkamy obecnie o 25 km. bliżej od naszego letniego domu oraz nie musimy wspinać się pieszo na trzecie piętro (tak było w Rembertowie). Jeszcze raz dziękujemy Pani oraz kierownictwu Agencji MAXON Nieruchomości.

2018-08-01
Henryk P

Miałam przyjemność współpracować z panią Aneta przy sprzedaży mieszkania na Mokotowie. Pani Aneta jest bardzo profesjonalna. Zna rynek i umie doradzić jak przygotować sprzedaż. Dowodem na to niech będzie fakt, ze oferta kupna złożona była trzy dni po publikacji ogłoszenia (po cenie rynkowej! Bez żadnej specjalnej okazji cenowej!). Pani Aneta pomaga przygotować mieszkanie do zdjęć, przynosi własne dodatki, ustawia kolorystykę, tak aby mieszkanie prezentowało się dobrze na sesji zdjęciowej. Przygotowywuje treść ogłoszenia, starając się treścią zainteresować jak najszersze grono potencjalnych kupców. W ciągu całego tego procesu, mimo swej super znajomość rynku i doświadczenia pani Aneta pozostawała otwarta na moje sugestie jako sprzedającego. Zawsze taktowna i profesjonalna, ale tez bardzo otwarta. W ciągu całego procesu sprzedaży, łącznie z przygotowywaniem dokumentów do notariusza i podpisywaniem umowy, pani Aneta bardzo konkretnie i jasno komunikowała jakie dokumenty trzeba załatwić, co trzeba wyjaśnić (były pewne niejasności do wyjaśnienia). Jednocześnie informowała kupujących co się dzieje. Ta pełna otwartość i doskonała komunikacja przyczyniła się do sukcesu transakcji i dobrej atmosfery. Widać było, że pani Anecie zależy na doprowadzeniu sprzedaży do skutku, ale przy zachowaniu wszelkich koniecznych wymagań, aby potem nie było nieprzyjemności czy rozczarowań ani dla kupującego ani dla sprzedającego. Doskonała komunikacja - otwarta, konkretna i szybka, na czas - tak że i sprzedający i kupujący byli zadowoleni i czuli się informowani na bieżąco co się dzieje, co jest jeszcze do wyjaśnienia, i kiedy to się stanie. Zdecydowanie będę korzystać z usług pani Anety w przyszłości, czy to przy sprzedaży czy przy kupnie nieruchomości. Mam zaufanie, że pracuje ona profesjonalnie i ma na uwadze dobro i kupującego i sprzedającego. Myślę, że takie nastawienie jest bardzo ważne i przyczynia się do dobrej reputacji pani Anety na rynku.

2018-06-15
Olga K

Chciałem serdecznie podziękować za wszelką pomoc, której mi Pani udzieliła . Muszę przyznać że jestem bardzo miło zaskoczony profesjonalną obsługą. Bez wątpienia zaangażowanie oraz praca, którą Pani wykonała jest godna polecenia znajomym lub rodzinie. Z mojej strony bardzo mi to pomogło, ponieważ po raz pierwszy miałem możliwość zakupić nieruchomość i byłem w tym wszystkim bardzo zagubiony. Od początku do końca mogłem liczyć na wskazówki, które z pewnością ułatwiły mi pozałatwianie wszystkich niezbędnych spraw.

2016-10-01
Karol W.
Zakup mieszkania

Kupno mieszkania było dla nas ważnym przedsięwzięciem. Pani Aneta pomogła nam zarówno w wyborze nieruchomości, komunikacji z poprzednimi właścicielami lokalu, transakcji oraz w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji. Bardzo cenimy jej rzetelność, profesjonalizm oraz bardzo życzliwe usposobienie. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Anetą Smolewską

2016-04-10
Marta i Maciej G.
Zakup mieszkania

Uczestnicząc - jako pełnomocnik - w całej procedurze wynajmu mieszkania jestem pełen uznania dla Pani starań, zaangażowania i wysoce profesjonalnego podejścia do powierzonego pani zadania.

2015-12-11
Jerzy O.
Mieszkanie wynajem

Mieszkanie było nietypowe, dwupoziomowe, z wewnętrznymi schodami i w stanie wymagającym gruntownego remontu, niemniej ciekawe, z dużym potencjałem, dla amatora odważnych wyzwań. I takiego klienta Pani Aneta znalazła. gdy inni pośrednicy, po jednej lub dwóch prezentacjach rezygnowali, to wytrwałości, kompetencje i dar przekonywania Pani Anety zostały nagrodzone. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Anetę Smolewską przyszłym klientom.

2015-12-01
Andrzej T.
Mieszkanie sprzedaż

Pani Aneta Smolewska wykazała się wysokimi kompetencjami, profesjonalną wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem. Na każdym etapie realizacji transakcji była z nami w stałym kontakcie i służyła fachową pomocą. Z przyjemnością będziemy polecać Agencję MAXON wśród naszych znajomych i przyjaciół.

2015-10-10
J. Cz.
Zakup mieszkania

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów jej pracy i z pełnym przekonaniem możemy polecić współpracę z Panią Anetą każdemu znajomemu, który zamierza sprzedać swoją nieruchomość.

2015-09-30
Maria i Waldemar O.
Mieszkanie sprzedaż

Z przyjemnością polecam Panią Anetę Smolewską jako pośrednika w zakresie obrotu nieruchomościami. Z usług Pani Anety korzystałam w tym roku dwukrotnie, raz kiedy kupowałam mieszkanie oraz raz podczas sprzedaży. Jestem bardzo zadowolona. Pani Aneta wykazała się profesjonalizmem, cierpliwością, znajomością rynku, a jej techniki sprzedaży oraz negocjacji okazały się bardzo skuteczne.

2015-08-29
Aneta R.
Mieszkanie sprzedaż

MOJE OFERTY (2)

JAK MOGĘ CI POMÓC