Agnieszka Mazurek

Agnieszka Mazurek

Specjalizuję się w sprzedaży i zakupie domów w okolicy Piaseczna, Prażmowa, Konstancina, Lesznowoli, Nowej Iwicznej, Łazów, Magdalenki oraz w sprzedaży i zakupie mieszkań na Woli, Żoliborzu, Ochocie, Mokotowie, Bielanach i Ursusie.

W ramach profesjonalnej współpracy oferuję moim klientom między innymi: 

  • wsparcie w oszacowaniu właściwej ceny domu lub mieszkania, na podstawie informacji o podobnych transakcjach w najbliższej okolicy.
  • efektywną promocję oferty sprzedaży, dostosowaną do oczekiwań klientów.
  • osobiste zaangażowanie w proces skompletowania dokumentów niezbędnych do transakcji. Posiadam doświadczenie w kontaktach z miejscowymi urzędami.
  • indywidualne podejście do każdej powierzonej mi nieruchomości.

Klienci cenią mnie za skuteczność, doświadczenie, znajomość specyfiki lokalnego rynku, profesjonalizm, kulturę osobistą oraz wysokie standardy etyki pracy.  Przy każdej współpracy zapewniam 100% wsparcia w trudnym procesie sprzedażowym. Praca z ludźmi i dla ludzi to moja pasja. Państwa satysfakcja jest dla mnie najważniejsza. 

Zapraszam!

Agnieszka Mazurek
Specjalista ds. nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Dom - Sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, Józefosław, ul. Olchowa 202,00 m2 1 100 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż piaseczyński, Prażmów, Jaroszowa Wola, ul. Klonowa 138,00 m2 635 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż piaseczyński, Lesznowola, Łazy, ul. Szmaragdowa 380,00 m2 1 200 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż piaseczyński, Tarczyn, Prace Duże, ul. Pogodna 168,00 m2 800 000,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Mokotów, ul. Jana Sebastiana Bacha 46,40 m2 440 000,00 PLN

REFERENCJE (6)

Pani Agnieszka Mazurek, przedstawiciel agencji nieruchomości MAXON, podjęła się zadania sprzedaży mojego domu o powierzchni użytkowej 224 m2. Współpraca z Panią Agnieszką przebiegała wzorcowo, a jej profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta spowodowały, iż cały proces sprzedaży odbył się sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam Panią Agnieszkę Mazurek jako osobę niezwykle rzetelną, kompetentną i godną zaufania.

2019-09-14
Zdzisław S

Pani Agnieszka była niezwykle pomocna przy sprzedaży mieszkania. Dzięki jej doświadczeniu i profesjonalnym poradom proces sprzedaży wraz z wszystkimi formalnościami przebiegł szybko i bez problemów. Pani Agnieszka służyła rada i pomocą na każdym etapie procesu sprzedaży jak również po, co sprawiło, ze czułam się komfortowo i bezpiecznie. Pani Agnieszka jest wyjątkowym doradca i ekspertem.

2019-08-19
Iwona Sz

Jako, że po blisko roku udało nam się zamknąć transakcje, chciałem Ci podziękować za ten okres intensywnej współpracy! Wiele spotkań, rozmów, mejli i porad oraz za Twój czas i zaangażowanie, szczególnie w końcowym momencie żmudnej papierologii i tematów technicznych! DZIĘKI WIELKIE! Trzymam kciuki za dalsze Twoje transakcje, wierzę, że będzie ich mnóstwo! ;)

2019-08-12
Sebastian B

Serdecznie dziękujemy Firmie Maxon ale przede wszystkim Pani Agnieszce Mazurek za obsługę naszego zlecenia. Zaangażowanie i miła atmosfera były nie do przecenienia. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Firmę będziemy innym polecać.

2018-10-02
Joanna N

Polecam p. Agnieszkę Mazurek, agentkę pośrednictwa sprzedaży nieruchomości agencji MAXON. Pani Agnieszka pośredniczyła przy sprzedaży mojego domu w Bobrowcu. Dom miał przygotowaną profesjonalną sesję fotograficzną i bardzo dobrą prezentację w internecie. Był on pokazywany potencjalnym klientom zawsze terminowo i bezproblemowo , często bez mojej obecności z uwagi na inne miejsce zamieszkania. Po stosunkowo niedługim czasie (jak na dom) znalazła się klientka, która zdecydowała się na jego kupno. Transakcja nie była łatwa z uwagi na to, że przy podpisywaniu umowy przedwstępnej dom był jeszcze w trakcie oddawania do użytkowania, a kupująca starała się dopiero o kredyt w banku. W związku z powyższym trzeba było zgromadzić bardzo dużą ilość dokumentów (po obu stronach) w czym Pani Agnieszka okazała dużą pomoc. W związku z przedłużającym się okresem ich uzyskania, nowymi wymaganiami banku oraz faktem, że o niektóre dokumenty trzeba było starać się ponownie (z uwagi na ich stosunkowo krótki termin ważności), osobiste zaangażowanie się p.Agnieszki i pomoc w ich zdobyciu okazywała się bezcenna. (często pozyskanie ich było utrudnione ponieważ mieszkałem w innym mieście). Po kilku miesiącach usilnych starań, kiedy już wszystko wydawało się być gotowe przyszła PANDEMIA, a bank zażądał nowych dokumentów. Załatwienie ich zdalnie w kilku urzędach graniczyło wręcz z cudem. I tu znowu bardzo pomocną osobą okazała się Pani Agnieszka. W końcu transakcję udało się sfinalizować. Podsumowując, pracę Pani Agnieszki, szczególnie w tych trudnych warunkach oceniam bardzo pozytywnie . Szczególnie za jej osobiste zaangażowanie, bardzo dobry, szybki kontakt i reagowanie na bieżące sprawy i trudności. Przy tym za dużą empatię i personalne podejście. Polecam

Adam Jankiewicz

Chcielibyśmy Pani serdecznie podziękować za pomoc w sprzedaży naszej nieruchomości. Od momentu podpisania umowy z Panią jako przedstawicielem firmy Maxon, aż do podpisania ostatecznego aktu sprzedaży nieruchomości była Pani dla nas aniołem stróżem. Jako sprzedający mieliśmy wiele obaw i wątpliwości na różnych etapach sprzedaży naszego domu, a Pani za każdym rozwiewała nasze wątpliwości i wspierała nas. Mogliśmy zadzwonić do Pani o każdej porze dnia i nocy z naszymi pytaniami i zawsze odbierała Pani od nas telefon oraz odpowiadała na nasze pytania. Oferta sprzedaży naszego domy była bardzo piękna, dzięki czemu przyciągnęła bardzo wielu klientów. Dzięki Pani uniknęliśmy problemów z klientami którzy mieli problemy z kredytem. A ostatecznie dom sprzedał się za cenę wywoławczą bardzo szybko. Sprzedaż naszego domu nie była najłatwiejsza ale z takim aniołem jak Pani nie mieliśmy wątpliwości że finał sprzedaży będzie spokojny. Bardzo byśmy chcieli aby tego maila przekazała Pani do swoich przełożonych w firmie, ponieważ uważamy że powinni wiedzieć że jest Pani bardzo kompetentną osobą, zaangażowaną w 100% w to co robi. Ma Pani bardzo dużą wiedzę i doświadczenie dzięki czemu my jako klienci czuliśmy się w pełni bezpieczni i zaopiekowani. Jeżeli zdecydujemy się na sprzedaż naszego kolejnego domu, to będzie Pani pierwszą osobą do której zwrócimy się o pomoc w sprzedaży. Na pewno będziemy Pani polecać w śród znajomych którzy będą mieli w planach sprzedaż swojego domu.

Marlena i Bogusław K.
Dom

MOJE OFERTY (3)

JAK MOGĘ CI POMÓC