Justyna Krakowska

Justyna Krakowska
Od początku swojej kariery zawodowej, czyli od 2001 roku, zajmuję się sprzedażą.
Mam bogate doświadczenie w obsłudze zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Praca w środowisku korporacyjnym pozwoliła mi ukończyć  wiele praktycznych szkoleń m.in. z zakresu sprzedaży, autoprezentacji, prezentacji produktu. Zdolność analitycznego, kreatywnego myślenia i wdrażania optymalnych rozwiązań, pozwala mi na efektywne przeprowadzenie całego procesu sprzedaży i wynajmu, czyniąc go dla Państwa najbardziej korzystnym.
Specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości na terenie Warszawy i okolic w pasie płn.-zach., służę doradztwem inwestycyjnym w tym zakresie.
Justyna Krakowska
Specjalista ds. nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Śródmieście, ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 60,00 m2 780 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Śródmieście, ul. Emilii Plater 53,00 m2 3 500,00 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż Warszawa, Śródmieście, ul. Lądowa 57,40 m2 729 000,00 PLN
Dom - Sprzedaż warszawski zachodni, Stare Babice, Klaudyn, ul. Witolda Lutosławskiego 280,00 m2 990 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Wola, ul. Dzielna 90,00 m2 3 500,00 PLN

REFERENCJE (8)

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie dla Pani Justyny Krakowskiej, która obsługiwała sprzedaż naszego mieszkania przy ul. Skoroszewskiej. Wcześniej wielokrotnie współpracowaliśmy z przedstawicielami różnych agencji nieruchomości przy transakcjach kupna/sprzedaży. Na podstawie naszego doświadczenia możemy stwierdzić, że Pani Justyna charakteryzuje się wyjątkowym profesjonalizmem, bardzo rzetelnym podejściem do pracy i kontaktu z klientami, a współpraca z Panią Justyną spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Gratulujemy wybitnego pracownika i dziękujemy za udaną współpracę.

2021-02-03
Elwira i Marcin

Bardzo dziękuję za sprawną pełną profesjonalizmu usługę pośrednictwa w zakresie sprzedaży nieruchomości. Z wyrazami szacunku

2020-12-17
Aleksander P.
Apartament 90 m2

Pani Justyna Krakowska doradzała mi przy sprzedaży "trudnego" mieszkania, które sprzedawałem mieszkając za granicą. Pani Justyna wzięła na siebie większość spraw organizacyjno-sprzedażowo-administracyjnych, koordynując wiele wątków i w końcu doprowadzając do szczęśliwej sprzedaży. Polecam dla klientów wymagających całościowego doradztwa i dysponujących minimalną ilością czasu.

Cezary P.

Jesienią 2019r. zakończyłam remont mieszkań w Warszawie. Chęć wynajmu nowych mieszkań skłoniła mnie do wystawienia ich na kilku popularnych portalach internetowych. Niewiele z tego wynikało. Zainteresowanie ofertą jakie było, niestety nie powodowało skutecznego wynajmu mieszkań. Sytuacja zmieniła się gdy podpisałam umowę z firmą MAXON reprezentowaną przez Panią Justynę Krakowską. W bardzo krótkim okresie czasu doszło do 3 transakcji. Usługi pośrednictwa na każdym etapie zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny. Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Justyną Krakowską i firmą MAXON, która wykazała się duża rzetelnością, kompleksowością i wysoką jakością świadczonych usług.

Jowita Olechno

Pani Justyna Krakowska zajmuje się wynajmem naszych mieszkań od kilku dobrych lat. Niejednokrotnie doradzała nam przy zakupie nowej nieruchomości, zwracając uwagę na stopę zwrotu z inwestycji i opłacalność wybranej lokalizacji w perspektywie dłuższego czasu. Jako, że jesteśmy z mężem ludźmi zaangażowanymi zawodowo , w 100% oddaliśmy obsługę naszych apartamentów w ręce Pani Justyny. Polecamy każdemu, kto oczekuje od agentki nieruchomości profesjonalizmu, rzetelności, zaangażowania i pasji w wykonywaniu powierzonych jej zadań.

Joanna i Wojciech K.

Planowaliśmy z mężem kolejną inwestycję. Zakup mieszkania wydał nam się najrozsądniejszą z możliwości w tamtym czasie. Chcieliśmy mieć pewność, że będzie to dobra decyzja i lokalizacja, gdzie zawsze będzie najemca, bez przestojów w najmie. Pani Justyna Krakowska doradzała nam przy zakupie jednego z mieszkań na Mokotowie. Jej pomoc w całym procesie zakupu, przygotowanie do transakcji i profesjonalizm udzielał nam się na każdym kroku. Właściwie cały czas czuliśmy jej opiekę i doradztwo w tym zakresie. Do tej pory zajmuje się też obsługą i wynajmem wszystkich naszych mieszkań. Polecamy, jeśli tylko pojawia się taka potrzeba, całej naszej rodzinie i wszystkim znajomym.

Joanna i Michał N.

Polecam współpracę z Panią Justyną Krakowską przy wynajmie mieszkania w Warszawie. Z pełnym zaangażowaniem od lat zajmuje się ona obsługą moich nieruchomości, szczególnie dbając o to, by najemcy wywiązywali się z zapisów Umów Najmu, zabezpieczając tym samym mój interes jako właściciela nieruchomości. Jako przedsiębiorca, na co dzień często działający poza Warszawą, nie mam czasu na to by zajmować się najemcami i procesem najmu. Pani Justyna jest przy tym procesie pełnym wsparciem. Polecam każdemu!

Piotr C.

Pani Justyna Krakowska z firmy Maxon to osoba wysokiej kultury osobistej i o bardzo dużych zdolności interpersonalnych. We współpracy z panią Justyną szczególnie wartościowy był jej ogromny wkład w realizowany projekt wynajmu mieszkania. Dzięki zaangażowaniu w pracę oraz znajomości tematu cały proces wynajmu przebiegł sprawnie. Pani Justyna jest agentką profesjonalną, pracowitą i zaangażowaną. Cechuję ją fachowość, perfekcjonizm i pogoda ducha, a dodatkowo okazała się niezwykle sympatyczną i dyspozycyjną osobą. To po prostu jest idealny wybór partnera przy zakupie czy też wynajęciu mieszkania. Bardzo jestem zadowolony z jej usług i polecam panią Justynę wszystkim szukającym dobrego agenta nieruchomości.

M. Jaskulski

MOJE OFERTY (28)

JAK MOGĘ CI POMÓC